Очолила штаб так званого громадського руху РФ: жительку Бердянська заочно засудили до шести років ув’язнення

Очолила штаб так званого громадського руху РФ: жительку Бердянська заочно засудили до шести років ув’язнення

Жительку Бердянська заочно визнали винною у колабораціонізмі
Жовтневий районний суд міста Запоріжжя. Фото ілюстративне. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Жовтневому районному суді міста Запоріжжя заочно засудили до шести років ув’язнення жительку тимчасово окупованого Бердянська. За матеріалами суду, вона добровільно очолила штаб громадського руху "Ми разом з Росією" та брала участь в організації та проведенні так званих референдумів у Бердянську та Мелітополі.

Про це повідомили в пресслужбі Жовтневого районного суду міста Запоріжжя з посиланням на вирок суду від 01.12.2023 за номером справи № 344/3406/23.

За даними слідства, жителька Бердянська займалася популяризацією проведення референдуму на тимчасово окупованих територіях Запорізької області:

"З метою організації проведення незаконного референдуму, вона очолила комісію з охорони громадського порядку на одній з так званих виборчих дільниць м.Бердянська Запорізької області. Підозрювана за участі ЗС РФ відвідувала житлові квартири міста та чинила психологічний тиск на місцевих жителів", — йдеться у вироці суду.

Суд визнав жінку винною за ч. 5 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Її заочно засудили до шести років позбавлення волі із позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, в органах влади строком на 15 років, з конфіскацією її майна.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок