Як боролися із негодою на Черкащині 8 грудня

Як боролися із негодою на Черкащині 8 грудня

118 машин прибирали сніг на автошляхах Черкаської області. Комунальні служби в Черкасах також розчищали дороги й тротуари.

Як розповів Суспільному заступник начальника Служби відновлення Геннадій Андрєєв, передусім техніка працювала на дорогах міжнародного та національного значення.

Черкащанка Світлана Линник розповіла, що сніжну погоду любить, але якість прибирання міста її не влаштовує:

"Я живу на Хімселищі, там взагалі жах: добратися не можна, слизота. Лопати — в руки і настрій. Самі все робимо".

як боролися з негодою в Черкасах 8 грудня
Тротуари на вулиці Хрещатик 8 грудня. Фото: Суспільне Черкаси

Не задоволена прибиранням тротуарів та доріг і переселенка пані Ольга:

"У нас були зими, не зважаючи, що клімат такий степовий, сухий, були й дужчі зими. Я не розумію, чому в Черкасах такий армагедон на дорогах".

як боролися з негодою в черкасах
Вулиці в Черкасах 8 грудня. Фото: Суспільне Черкаси

Водійка тролейбуса №3 Алла Онопрієнко розповіла, що їздити нині складно:

"Їдуть снігоприбиральні машини і розчищають по центру. А попід бордюром лишається сніг: не підʼїхати. Зупинки не прочищені. Рідко дуже де є прочищена зупинка. Наприклад на залізничному вокзалі люди стрибають через купи сніг, щоб сісти в транспорт. От чому не проїхати бульдозером і не прочистити зупиночку?".

Перехожа поруч місцева жителька Ілона Ворона додала:

"Дороги класні — можна і поковзатися і навіть впасти".

Речниця комунального підприємства "Челуаш" Інна Ключка розповіла: місто прибирають з вечора 7 грудня, а станом на 13 годину 8 грудня на дороги міста виїхала третя зміна снігоприбиральної техніки. Пустити в дію всю снігоприбиральну техніку підприємства.

"Працюють 10 спецмашин та 11 тракторів. Навчальні заклади та заклади медицини — першочергово. Окрім того, залучили 112 працівників бригад ручного прибирання шляхів та благоустрою. Вони розчищають зупинки громадського транспорту, сходи, острівці безпеки та пішохідні переходи. Разом з тим виконують посипання протиожеледними засобами", — зазначила Інна Ключка.

Додала: снігоприбиральна техніка працюватиме до повного розчищення вулиць.

Як боролися із негодою на Черкащині 8 грудня
Фото: Суспільне Черкаси

118 машин прибирали сніг на автошляхах області, розповів заступник начальника Служби відновлення Геннадій Андрєєв. За добу використали три тисячі тонн протиожеледної суміші.

"Загалом у нас роботи відбувалися на дорогах першого та другого рівня — це дороги міжнародного та національного значення. Дороги регіонального та територіального значення прибираємо в другу чергу. Зараз на дорогах міжнародного значення стан покриття — чорний. Проводимо роботи з розчищення узбіччя та розчищається проїзна частина та на спусках/підйомах, на аварійно-небезпечних ділянках".

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок