Лідер кримськотатарського народу Джемілєв отримав ступінь почесного доктора у Туреччині

Лідер кримськотатарського народу Джемілєв отримав ступінь почесного доктора у Туреччині

Церемонія вручання атестату почесного доктора Мустафі Джемілєву
Церемонія вручання атестату почесного доктора лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву. Фото: Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi

У турецькому місті Конья лідер кримськотатарського народу, народний депутат, Герой України Мустафа Джемілєв отримав ступінь почесного доктора Університету продовольства та сільського господарства Коньї. У церемонії брав участь й губернатор міста Фатіх Ахмет Курт.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це повідомив даний університет на своєму сайті.

Офіційна церемонія вручання атестату почесного доктора, яка пройшла у стінах університету, розпочалася з хвилини мовчання та виконання гімну Туреччини, України та кримськотатарського національного гімну "Ант Еткенмен".

Після цього показали документальний фільм від турецьким бюро Інформаційного агентства "Кримські новини" (QHA) про лідера кримськотатарського народу.

Після вступної промови голови Дернека (діаспори) кримських татар Коньї Мустафи Сирри Деміреля та генсека мера міста Ерджана Услу ректор харчово-сільськогосподарського університету Коньї професор Ерол Туран вручив Джемілєву диплом почесного доктора і мантію.

За словами народного депутата України, отримана ним нагорода — це "велика моральна підтримка для кримськотатарського народу".

Раніше Суспільне брали велике інтерв'ю у Джемілєва, в якому він розповів, коли Крим буде деокуповано, про дружні відносини з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом, розмову з російським диктатором Володимиром Путіним та багато чого іншого.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок