На Черкащині чоловіка засудили за домашнє насильство

На Черкащині чоловіка засудили за домашнє насильство

На Черкащині суд визнав винним чоловіка, який систематично ображав, погрожував та нецензурно висловлювався стосовно своєї колишньої дружини.

Йдеться про жителя одного із сіл Золотоніського району, розповіла Суспільному речниця прокуратури області Богдана Кулик.

Прокурор у суді довів, що 46-річний чоловік систематично вчиняв домашнє насильство стосовно своєї колишньої дружини, з якою він спільно проживає, деталізувала Богдана Кулик:

"Це виявлялося в словесних образах, нецензурних висловлюваннях на її адресу, залякуваннях, приниженні її честі і гідності та призвело до сильних душевних страждань й погіршення стану здоров’я потерпілої".

Речниця додала, що попередні адміністративні санкції, накладені на чоловіка упродовж 2022-2023 років, не вплинули на нього та не змінили його поведінку. Він і надалі систематично ображав свою колишню дружину.

"Однак у ході судового розгляду чоловік свою провину визнав та розкаявся. Вирок суду його визнав винним у вчиненні злочину ст. 126-1 КК України — домашнє насильство. Та призначив покарання – два роки обмеження волі з іспитовим строком один рік, а також проходження програми для кривдників протягом двох місяців", — пояснила речниця.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок