Ожеледиця та туман. Якою буде погода 9 грудня на Івано-Франківщині

Ожеледиця та туман. Якою буде погода 9 грудня на Івано-Франківщині

Ожеледиця та туман. Якою буде погода 9 грудня на Івано-Франківщині
Фото: Pixabay

Упродовж 9 грудня на Івано-Франківщині синоптики прогнозують хмарність з проясненнями, без істотних опадів, туман. На дорогах — ожеледиця.

Про це інформують на Facebook-сторінці обласного гідрометцентру.

Температура повітря в Івано-Франківську вночі коливатиметься від 5⁰ до 7⁰ морозу, вдень — від 0⁰ до 2⁰ морозу. По області вночі — від 4° до 9⁰ морозу, вдень — від 3⁰ морозу до 2⁰ тепла. У високогір’ї Карпат вночі — 7-12⁰ морозу, вдень — від 0⁰ до 5⁰ морозу.

Вітер — південно-східний, 5-10 м/с. Видимість на автошляхах 4-6 км, в тумані — 100-500 м.

У високогір'ї Івано-Франківської області 8-10 грудня утримається помірна сніголавинна небезпека (II рівень).Сніговий покрив помірно закріплений тільки на деяких крутих схилах, в інших випадках, як правило, закріплений добре. Сходження лавин ймовірне, зокрема внаслідок високих додаткових навантажень, в основному на крутих схилах вказаних в бюлетені. Великі природні лавини не очікуються. Туристам потрібно ретельно обирати маршрут, особливо на крутих схилах зазначених експозицій і висотних зон.

У 2023 році осінь на Івано-Франківщині, крім високогір'я, була найтеплішою за весь період спостережень. Середні температури повітря у сезоні становили від 10,5⁰ до 11,5⁰ тепла, що на 2,4-2,8⁰ вище від норм.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок