Не підлягали приватизації: суд вилучив з приватного володіння "Укртелекому" у Вінниці два укриття

Не підлягали приватизації: суд вилучив з приватного володіння "Укртелекому" у Вінниці два укриття

Господарський суд Вінницької області вилучив на користь держави з володіння АТ "Укртелеком" у Вінниці два бомбосховища. Згідно з чинним законодавством ці приміщення приватизації не підлягали.

Як повідомляють на сайті обласної прокуратури, вивчаючи стан збереження та використання споруд цивільного захисту населення у Вінниці, встановлено, що у приватному володінні АТ "Укртелеком" перебувають споруди цивільного захисту (сховища) загальною площею 413 кв. м (на 360 осіб) вартістю 8,6 мільйона гривень. Йдеться про сховища поблизу костелу св. Діви Марії Ангельської на вулиці Соборній та навпроти Центрального ринку на проспекті Коцюбинського.

У квітні 2023 року окружна прокуратура подала до Господарського суду Вінницької області в особі Фонду державного майна України два позови до "Укртелекому", аби приміщення вилучили на користь держави з незаконного володіння.

У липні й серпні 2023 суд задовольнив позови прокуратури задоволено, однак відповідач подав апеляцію.

Північно-західний апеляційний господарський суд постановами від 30.10.2023 та 06.12.2023 залишив скарги "Укртелекому" без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Прокуратурою вживатимуться заходи щодо реального виконання судових рішень, які набрали законної сили, йдеться у дописі.

На початок