У Дніпрі пошкоджено магістральний водогін: права частина міста частково без води та опалення

У Дніпрі пошкоджено магістральний водогін: права частина міста частково без води та опалення

У Дніпрі пошкоджено магістральний водогін: без води оселі жителів правобережної частини міста, зупинено й котельні.

Про це повідомляється на сайті міськради.

Наразі без води жителі житлових масивів Покровський, Червоний Камінь, пл. Вокзальна, вул. Князя Володимира Великого, Набережної Січеславської, Набережної Перемоги, Мандриківської та прилеглих вулиць.

За повідомленням голови Громадської ради Дніпра Геннадія Корбана, через падіння тиску зупинилася ТРП на Лівому березі міста. Може бути відсутнє водопостачання на вулицях С. Ковалевської 67-90, Зразковій 1, 3, 4, Калиновій 82-100, Балтійській 2 та прилеглих.

Через відсутність холодного водопостачання частково зупинено і котельні в Правобережній частині міста.

У коментарі Суспільному представник "Дніпроводоканалу" Ян Майдан розповів, що у ніч на 8 грудня на магістральному водопроводі на Набережній Заводській стався порив. Через це без водопостачання залишилися жителі частини міста: від житломасиву Червоний Камінь до житломасиву Перемога-6. Наразі працівники зливають воду, аби провести зварювальні роботи.

"Зварювальні роботи розпочнуть після обіду, вони триватимуть до 21:00 - 22:00. Після цього почнемо наповнювати систему. Наповнення та відновлення водопостачання триватиме до ранку, а то й до 11-12-ої години 9 грудня", — сказав Ян Майдан.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок