Порушення ПДР: у Львові за тиждень оштрафували майже 200 пішоходів

Порушення ПДР: у Львові за тиждень оштрафували майже 200 пішоходів

183 пішохода цього тижня оштрафували за порушення правил дорожнього руху у Львові інспектори поліції. За статистикою найчастіше переходять проїжджу частину у невстановлених місцях люди старшого віку, каже інспектор поліції Роман Рудницький.

Суспільне побувало на одному з рейдів.

Початок проспекту Чорновола — одне з місць, де, за словами патрульних, найчастіше пішоходи нехтують правилами дорожнього руху і перебігають проїжджу частину у невстановленому місці.

"Тут в нас Чорновола, 1 таке проблематичне місце, часто і водії скаржаться на пішоходів, які переходять проїзну частину в не встановлених місцях, відповідно на такі звернення реагуємо і стараємося звертати увагу на пішоходів, проводимо бесіди з ними і притягуємо до відповідальності", — каже старший інспектор Патрульної поліції Львівщини Роман Рудницький.

Порушення ПДР: у Львові за тиждень оштрафували майже 200 пішоходів
Роман Рудницький, старший інспектор Патрульної поліції Львівщини. Фото: Ольга Дейнека/Суспільне Львів

Люди порушують, адже поруч, зупинка громадського транспорту, додає він.

"Хтось не встигає на автобус чи на інший транспорт і стараються чим швидше перебігти проїжджу частину і тим самим порушує. Люди старшого віку з нашого досвіду частіше порушують, можливо, їхній вік на це впливає. Молодь відповідно більш свідоміша", — каже інспектор Роман Рудницький.

"З дуже важкими торбами з лікарні в лікарню і так перебігла", — каже місцева жителька Надія.

За пів години на Чорновола інспектори поліції зупинили трьох пішоходів, які перебігали дорогу у невстановленому місці. Штраф виписують одразу на місці.

Порушення ПДР: у Львові за тиждень оштрафували майже 200 пішоходів
У Львові за тиждень оштрафували майже 200 людей: скільки гривень штрафу платять за порушення ПДР пішоходи. Фото: Суспільне Львів

"Особа має 15 днів на сплату штрафу, десять днів на оскарження постанови, якщо вона вважає, якщо порушення було незаконним. Якщо вона протягом 15 днів не оплатить, сума штрафу, автоматично подвоюється, тобто якщо сума відповідальності становить 255 гривень, так буде складати 510 гривень і в подальшому будуть направлятися матеріали у виконавчу службу", — каже інспектор Патрульної поліції Василь Галько.

Якщо екіпаж має при собі термінал, то штраф можна оплатити одразу. Лише цього тижня, за словами речниці патрульної поліції Львівщини Катерини Рибій, таких штрафів виписали більше 180.

На початок