"Готові працювати далі, але бракує підтримки людей". У Кропивницькому показують волонтерську продукцію для ЗСУ

"Готові працювати далі, але бракує підтримки людей". У Кропивницькому показують волонтерську продукцію для ЗСУ

На виставці "Волонтерський крафт задля перемоги", яку відкрили у кропивницькому краєзнавчому музеї, презентували все, що роблять для військових — їжу довготривалого зберігання, військове спорядження, маскування костюми, одяг. Своє виробництво для фронту представили 12 громад. Волонтери відзначають зниження рівня допомоги від українців на виробництво.

Мета виставки — привернути увагу людей, благодійників, меценатів, донаторів до волонтерської продукції, розповіла комунікаційниця асоціації сприяння самоорганізації населення у Кіровоградській області Світлана Литвиненко.

"Нині всі волонтерські організації говорять про те, що рівень підтримки стрімко падає, але є . На виставці можна не просто подивитися, пощупати, а ще й задонатити".

Вадим Кучер зі Знам’янки привіз на виставку скоби та польову пічку, які зробив власноруч. Такі ж відвіз минулого тижня військовим в Куп’янськ.

"Хлопці дякували. Буржуйки – це тепло, можна підсушити шкарпетки. Нині дуже багато запитів від військових. Ми не можемо обробити їх всі. Доводиться звертатися за допомогою до людей".
Буржуйки для військових Кропивницький
Польові пічки та буржуйки для військових виготовлені у громаді Кіровоградщини. Фото: Суспільне Кропивницький

Володимир Шабанов – з Олександрівки. Від початку вторгнення заснував там соціальне підприємство, весь прибуток від якого передає на пошиття речей військовим.

"У музей ми привезли ноші. За останній рік їх відправили пів тисячі на фронт. Дуже багато відгуків отримуємо від військових, що врятували життя. З донатами зараз стало складніше, мало допомагають".

Керівник громадської організації “Волонтерський інформаційний фронт” Дмитро Семенюк збирає гроші на пошиття спальних мішків для військових, які перебувають в зоні активних бойових дій.

"Спальний мішок витримує морози до – 30 С, дуже гарно зарекомендував себе на фронті. Він водовідштовхуючий. Його вартість 1950 грн. Спальники, які ми привезли на виставку, виготовлені завдяки донатам".
Військове спорядження, маскування костюми, одяг. У Кропивницькому відкрили виставку "Волонтерський крафт задля перемоги"
На виставці представили спальні мішків для військових, які перебувають в зоні активних бойових дій. Фото: Суспільне Кропивницький

Відвідати виставку можна до середини січня. Вхід безкоштовний. За бажанням можна підтримати донатами, відсканувавши QR-коди на етикетках до продукції.

На початок