Кількість невдоволених Зеленським українців зросла – "Рейтинг"

Кількість невдоволених Зеленським українців зросла – "Рейтинг"

Опитування
Кількість невдоволених Зеленським українців зросла – "Рейтинг"
УНІАН

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування щодо суспільно-політичних настроїв українців. За результатами дослідження, у порівнянні з липнем кількість невдоволених діями президента Володимира Зеленського у вересні 2020 року зросла та сягнула 57%.

За даними соціологів, 35% респондентів задоволені діяльністю Зеленського, 57% – не задоволені. При цьому в липні роботу президента Володимира Зеленського схвалювали 42% опитуваних, а 47% оцінювали негативно.

Діяльністю голови Верховної ради Разумкова задоволені 23%, не задоволені – 55%, не змогли оцінити – 23%. Роботою прем'єр-міністра Шмигаля задоволені 14%, невдоволеність висловили 59%, не змогли оцінити – 27%.

Найбільше серед органів влади українці невдоволені роботою Кабміну (73%) та Верховної ради (76%).

Найбільш схвально українці оцінюють діяльність армії. Нею задоволений 51% респондентів, 32% – не задоволені. Роботу Національної гвардії схвально оцінили 33% опитаних, протилежної думки дотримуються 43% респондентів, не змогли оцінити – 25%.

За результатами опитування, роботою поліції задоволені 26% респондентів, не задоволені – 63%. Діяльність Служби безпеки України позитивно оцінюють 23% опитаних, негативно – 50%, не змогли оцінити – 27%.

Міністерством внутрішніх справ задоволені 20% українців, не задоволені – 63%, не змогли оцінити 17% респондентів. Роботою Генпрокуратури задоволені 13%, не задоволені – 64%, не змогли оцінити – 24%. Діяльністю українських судів задоволені лише 11% респондентів, не задоволені – 69%, не змогли оцінити – 20%.

Найменше схвально опитані оцінили роботу антикорупційних органів. Діяльністю Національного антикорупційного бюро, Національного агентства з питань запобігання корупції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури задоволені лише 7-10% опитаних, протилежної думки дотримуються понад 60% респондентів.

Довідка. Опитування проводили 3-6 вересня 2020 року методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Що відомо

  • За даними соціологів, у липні рівень довіри українців до Зеленського становив 44%, що є вищім показником ніж у Порошенка та Януковича за той самий період каденції.
  • Згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", у липні 2020 року лише 16% українців схвалили роботу Верховної ради. Водночас 73% респондентів діяльністю народних депутатів були не задоволені.
  • 77% опитаних соціологами українців запевнили, що планують взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

На початок