Мадонна зніме фільм про свою кар'єру співачки "у світі чоловіків"

Мадонна зніме фільм про свою кар'єру співачки "у світі чоловіків"

Мадонна зніме фільм про свою кар'єру співачки "у світі чоловіків" АР

Американська співачка Мадонна розповіла, що зніме фільм про своє життя та кар'єру. У ньому буде показано піднесення артистки до слави "у світі чоловіків".

Про це повідомляє BBC. За словами співачки, фільм буде зосереджений на музиці. Сценарій покаже шлях Мадонни від нетрів Нью-Йорка до світової слави завдяки таким пісням, як Like A Virgin та Vogue.

У фільма ще немає назви, а графіку кастингів та виробництва не оголошено. Проте зірка показала у своєму Instagram як проходять ранні етапи написання сценарію.

Читайте також: Від допінгу до тигрів. Підбірка документальних фільмів на будь-який смак

У запитаннях та відповідях із шанувальниками Мадонна сказала, що у фільмі мова піде про її "боротьбу художника, який намагається вижити в світі людини". Вона додала, що сюжет стосуватиметься її стосунків з художником Жаном-Мішелем Баскіатом, наслідків її суперечливого відео Like A Prayer та досвіду зйомок у фільмі "Евіта".

"Я хочу передати неймовірну мандрівку, в якій життя здійснило мене як художника, музиканта, танцівницю - людину, яка намагається пробитися у цьому світі", - сказала Мадонна.

Автобіографічний фільм стане третьою режисерською роботою Мадонни. Раніше вона була зняла фільми "Брудність і мудрість" та "Ми", який базувався на романі короля Едварда VIII з Уолліс Сімпсон. Останній фільм провалився в прокаті, заробивши всього $2 млн при бюджеті в $11 млн, крім того його розгромили критики. Новий фільм спывачки зніматиме кінокомпанія Universal Pictures.

Що відомо

  • Український фільм отримав нагороду на Венеційському кінофестивалі.
  • Ван Дам травмувався під час зйомок фільму в Києві.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше