Вікторія Ткачук з особистим рекордом взяла "бронзу" в бігу на 400 м з бар'єрами

Вікторія Ткачук з особистим рекордом взяла "бронзу" в бігу на 400 м з бар'єрами Дмитро Вакулка

Українка Вікторія Ткачук з найкращим результатом українського сезону фінішувала в призах на змаганнях у швейцарській Беллінцоні.

Старт у Беллінцоні мав стати для Вікторії Ткачук своєрідною розминкою перед етапом Діамантової ліги в Римі. Українка у цьому сезоні ще не виступала на міжнародних змаганнях у бігу на 400 метрів з бар'єрами, а загалом вона бігала дистанцію лише на чемпіонаті України в Луцьку.

Зважаючи на стартлист Беллінцони, очевидною фавориткою була лідерка сезону - нідерландка Фемко Бол. Ткачук перебувала серед претенденток на призове місце, можливо, "срібло".

Відео забігу 400 м з бар'єрами у Беллінцоні (Ткачук на 4 доріжці)

Вікторія не надто вдала стартувала, однак на другій частині дистанції змогла піднятися на кілька позицій, і фінішувала третьою. На фініші Ткачук боролася з місцевою спортменкою Леєю Шпрунгер, однак швейцарка втримала друге місце.

Переможницею старту очікувано стала Фемке Бол: нідерландка з перших метрів пішла у відрив, тож на фініші змогла трохи поберегти сили і все одно випередила найближчу суперницю на 0.65 секунди.

Результат Вікторії Ткачук - 55.15 секунди, це її особистий рекорд у бігу на 400 метрів з бар'єрами. Попередній найкращий результат в кар'єрі Ткачук - 55.28 секунди.

Щоправда, швидше в кар'єрі Ткачук все-таки бігла. На неофіційному старті в Києві у серпні 2020 року Вікторія пробігла 400 метрів з бар'єрами за 54.49 секунди. Однак цей результат не було підтверджено.

До слова, 55.15 секунди - найкращий результат українського сезону загалом: Анна Рижикова не пробігала у 2020 році швидше за 55.19 секунди.