На Закарпатті провели просвітницький захід для вимушених переселенців

На Закарпатті провели просвітницький захід для вимушених переселенців

На Закарпатті у селі Нижні Ворота Мукачівського району 4 грудня для вимушених переселенців провели просвітницький захід "16 днів активізму проти гендерно зумовленого насилля".

Про це Суспільному розповіла директорка Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги Олександра Мельничук.

Організаторами заходу була Міжнародна гуманітарна організація "Людина в біді Словацька Республіка".

"По всій Україні проходить всеукраїнська акція "16 днів проти насилля". Розпочалася вона 25 листопада з відзначенням "Міжнародного дня усунення насильства щодо жінок" і триватиме до 20 грудня до "Дня прав людини". На заході ми коротко розповіли, що таке домашнє насильство і які його форми. Також куди потрібно звертатися за допомогою у разі потреби", — розповіла Олександра Мельничук.

На Закарпатті провели просвітницький захід для вимушених переселенців
Діана Шух/Суспільне Ужгород

За словами психологині організації "Людина в біді Словацька Республіка" Тетяни Бехер, захід був організований із їхньої ініціативи.

"Ми запросили наших колег із Національної поліції та з кризового центру для того, щоб вони, як спеціалісти у конкретних напрямках, могли надати кваліфіковану інформацію", — каже психологиня.

За словами Тетяни Бехер, подібні акції планують проводити в інших місцях компактного проживання вимушених переселенців у Закарпатській області.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок