Так званого "начальника ЖКГ Бердянська" заочно засудили до восьми років ув’язнення

Так званого "начальника ЖКГ Бердянська" заочно засудили до восьми років ув’язнення

Псевдоначальника ЖКГ Бердянська заочно засудили до восьми років ув’язнення
Жовтневий суд Запоріжжя. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Жовтневому районному суді міста Запоріжжя заочно засудили до восьми років ув’язнення жителя тимчасово окупованого Бердянська. За матеріалами суду, він добровільно обійняв посаду так званого "начальника ЖКГ Бердянська" в окупаційній адміністрації міста.

Про це повідомили в пресслужбі Жовтневому районному суді міста Запоріжжя з посиланням на вирок суду від 30.11.2023 за номером справи № 331/3332/23.

Судом було встановлено, що чоловік під час виконання обов’язків на посаді розподіляв запасні частини, надіслані із підконтрольної частини Запоріжжя, до того ж:

"Надавав інтерв’ю проросійським журналістам, в якому повідомив, що завдяки окупаційній владі відновлено роботу асфальтного заводу КП "Дорремстрой", де робітники отримують заробітну плату близько 35 тис. руб", — йдеться в повідомленні пресслужби.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 5 ст. 111-1 КК України – добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території.

Засуджений отримав вісім років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах влади строком на 15 років, з конфіскацією майна.

Відповідно до даних судового реєстру мова йде про Володимира Шелягу.

Володимира Шелягу так званого "начальника ЖКГ Бердянська" заочно засудили до восьми років ув’язнення
Володимир Шеляг, так званий "начальник ЖКГ Бердянська". Фото: Telegram/Вікторія Галіціна

11 травня 2023 року голова МВА Вікторія Галіціна повідомила, що Жовтневий районний суд Запоріжжя обрав для Володимира Шеляги запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внести заставу.

Тоді посадовиця зазначила, посилаючись на дані СБУ, що у другій частині липня 2022 року Шеляг прийняв пропозицію від окупаційної адміністрації та обійняв посаду так званого "начальника ЖКГ Бердянська" у незаконному органі влади «ВГА Бердянска и Бердянского района».

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок