Над Кіровоградщиною знищили безпілотник та ракету Х-59

Над Кіровоградщиною знищили безпілотник та ракету Х-59

Над Кіровоградщиною вночі знищили безпілотник та ракету Х-59, які на територію України запустила армія Росії.

Всього цієї ночі на півдні України, повідомили в Силах оборони півдня України, підрозділи протиповітряної оборони знешкодили одну ракету та 10 БпЛА:

  • шість над Миколаївщиною;
  • три на Херсонщині;
  • один на Кіровоградщині.

Про руйнування та травмованих в Кіровоградській області попередньо інформації немає, повідомив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович. Повітряна тривога в регіоні тривала з 21:24 3 грудня до 01:42 4 грудня.

Ударні дрони типу "Shahed-131/136" запустили через територію тимчасово окупованої Херсонщини з Криму. З тактичної авіації в тому ж районі випустили керовану ракету Х-59.

Зазнали руйнувань в результаті повітряної атаки будинок культури й будівельний магазин в Херсонському і Бериславському районах. Інформації про травмованих не надходило.

Всього у ніч на 4 грудня російська армія атакувала територію України 23 ударними БпЛА "Shahed-136/131" та одною керованою авіаційною ракетою, повідомили в Повітряних силах України. В результаті бойової роботи знищили 18 ударних БпЛА та одну керовану авіаційну ракету Х-59. Протиповітряна оборона працювала у щонайменше дев'яти областях України.

На початок