Про зустріч із антикорупційними активістами Житомирщини, викривачів корупції та про декларування — голова НАЗК Новіков

Про зустріч із антикорупційними активістами Житомирщини, викривачів корупції та про декларування — голова НАЗК Новіков

30 листопада в Житомирі побував голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков. Під час інтерв’ю із кореспондентом Суспільного Житомир Дмитром Клименком, Олександр Новіков розповів, зокрема, про зустріч із антикорупційними активістами, декларацію доброчесності, винагороду викривачам корупції, відновлення декларування та справи проти працівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

30 листопада Ви були в Житомирі, зустрічалися з антикорупційними активістами. Хто був ініціатором? І хто був присутнім?

Національне агентство було ініціатором. Були поставлені кілька гострих питань, наприклад, чому Житомирська обласна рада проводить закриті засідання. Безпекові моменти вже дозволяють їх проводити, якщо не онлайн, то з залученням громадян. Це ті питання, які задавали активісти.

Друге, були питання прозорості закупівлі як на рівні міста, так і на рівні області. І постійне питання, інформаційна асиметрія, недостатність інформації у громадян про ті чи інші рішення органів влади, чому виділяються кошти на ті чи інші проєкти. Всі ці гострі питання я задав міському голові і керівнику військової адміністрації.

Які відповіді?

Вони визнали, що, дійсно, робота з комунікацією дій влади до суспільства, до громадян, до житомирян і мешканців регіону має бути покращена. Ми як Національне агентство також хочемо допомогти владі в цьому питанні. І буквально вчора направили на уряд Стратегію комунікації, в сфері запобігання та протидії корупції. Чому вона важлива? Тому що не існує жодної успішної країни в світі, де громадяни не довіряють владі. Тому ми маємо будувати цю довіру між суспільством і владою.

Тобто, проблема в тому, що є корупція чи немає корупції, відбуваються якісь корупційні скандали чи ні, в комунікації?

В тому числі в комунікації. В тому, як органи влади комунікують рішення. Тому що, якщо ти прокомунікував, ти привернув увагу громадян до цього рішення. Громадяни можуть прискіпливо подивитися на це рішення і, наприклад, знайти там корупційні ризики. І такі рішення, до яких є увага, в принципі, не можуть бути корупційними. Адже ти не можеш займатися корупцією під прожектором суспільної уваги.

В численних законах, в тому числі і які стосуються архітектури і будівництва, є десятки статей, які передбачають, що перед кожним прийняттям рішення, перед кожним затвердженням чи проєкту, чи земельної ділянки, має відбуватись комунікація з громадянами. Тобто, в законодавстві ці пункти є. Чим декларація доброчесності відрізняється від цих пунктів?

Ця декларація зарегульована, насправді, і простір нормативний. Не просто знати, що є така норма, але і взяти на себе публічне зобов’язання, перед громадою, дотримуватись тієї чи іншої норми. Тому що не всі норми забезпечені заходом відповідальності. За різними оцінками до 50% норм, які існують в Україні, залишаються декларативними.

Хто допомагав Вам організовувати цю зустріч?

Ми ніколи не домовляємося про зустрічі з журналістами, громадськими активістами через представників влади. Ми розуміємо, що громадський сектор і медіа це є окрема гілка влади. І тому наша комунікаційна служба комунікувала безпосередньо з представниками медіа і консультувалася з ними стосовного того, кого потрібно запросити.

Ми домовились про те, що НАЗК готовий долучитися до розвитку локальних медіа. Уряд має затвердити Стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, і вона передбачає велику кількість інформаційних компаній. Щоб культура українців змінилася з культури толерування корупції до культури доброчесності, робити правильно навіть тоді, коли ніхто не бачить. І наші американські партнери, і європейські партнери готові інвестувати сотні тисяч доларів та євро у відповідні інформаційні компанії.

Житомир ще не доєднався до декларації доброчесності. Яка причина?

Не тільки Житомир, а й жодна територіальна громада Житомирської області не доєдналася до декларації доброчесності. Це засмучує, але, з іншого боку, що ми бачимо, що Житомирська область є областю, в якій проблема корупції є не такою гострою, як в деяких інших регіонах.

Ви говорили про те, що одним із перших кроків роботи буде формування територіальних відділень НАЗК. Зрозуміло, що з початком вторгнення це питання, можливо, не в такому пріоритеті. Але, все ж таки, які плани в цьому напрямку і які функції в майбутньому могли б виконувати ці представництва?

Через 2 місяці після мого призначення розпочався коронавірус, після коронавірусу почалась війна, і ми в Національному агентстві вважаємо, що держава має інші пріоритети стосовно виділення додаткових коштів. І ми маємо спрямувати всі ресурси нашого суспільства, нашої держави на перемогу. Ми вважаємо, що маємо змогу реалізувати місію Національного агентства з побудови доброчесної влади і справедливого суспільства, використовуючи смарт методи, диджиталізацію, українська держава має бути мінімально затратною для громадян і максимально диджиталізованою. Тому ми працюємо лише з Києва, з центрального офісу, але при цьому ми віримо в партнерство і працюємо в партнерствах із різними областями України.

НАЗК, антикорупція, Житомирщина, декларація, комунікація
Фото: Олексій Чирко/Суспільне Житомир

Яка зараз кількість викривачів корупції. Якщо ви знаєте статистику, яка зараз кількість викривачів? І чи є випадки, коли людина, яка викрила корупцію, має проблеми потім з іншої сторони? Чи працює цей захист?

Почну з позитиву. Вищий антикорупційний суд упродовж останніх півтора місяця виніс два рішення про виплату винагороди викривачам на суми понад 13 мільйонів гривень та 1,7 мільйона гривень. Сподіваємось, найближчим часом уряд виділить кошти, і ці кошти будуть сплачені викривачам — це найкраща промоція культури викривання. Очевидно, що фінансовий фактор не має бути основним.

По декларуванню. Відновили декларування, і ось до 31 січня мають бути подані декларації за 2021-2022 роки. Відповідно, потім до квітня за цей рік потрібно буде подати декларації. Чи бачите зараз рух, чи почали люди зараз робити декларування. І чи почався вже моніторинг цих декларацій?

Більшість публічних службовців України і так добровільно подавали декларації. Ми впевнені, що до 31 січня всі, хто зобов’язаний їх подати, подадуть. Чому? Тому що мета роботи НАЗК — нуль порушень.

До серпня 2023 року інформації про викриття тих чи інших працівників ТЦК було дуже мало. А серпень, вересень, жовтень, листопад, щотижня з’являються повідомлення про те, що в ТЦК ВЛК когось зловили, якусь схему знайшли. ДБР видає мало не щотижня декілька повідомлень про те, що в ТЦК вони когось зловили. Чи може говорити така кількість справ по ТЦК, що система має системну помилку?

Кількість кримінальних проваджень і пред’явлених підозр точно менше 1% в цій категорії службовців. Але, все-таки, системна помилка є. Ця системна помилка полягає в недосконалості нормативного регулювання роботи центрів комплектування і перетину кордону, як це пов’язано. Тому що документи оформлюються, якісь підробні в центрі комплектування, для того, щоб перетнути кордон. Іноді бізнесу просто треба це не для того, щоб втекти з України, а тому що треба виконувати якісь контракти. Саме недосконалість регулювання на рівні уряду створює цей хаос на кордоні і у ТЦК.

НАЗК, антикорупція, Житомирщина, декларація, комунікація
Фото: Олексій Чирко/Суспільне Житомир

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок