У Тернополі запрацювала "Резиденція святого Миколая"

У Тернополі запрацювала "Резиденція святого Миколая"

Тернопільська резиденція святого Миколая
Відкриття резиденції. Фото: Суспільне Тернопіль

На Театральному майдані Тернополя запрацювала "Резиденція святого Миколая". Під час відкриття працівники інформаційно-туристичного центру міста разом з акторами показали для дітей виставу.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

казкова хатинка
Резиденція святого Миколая. Фото: Суспільне Тернопіль

На театралізоване дійство прийшла тернополянка Анастасія Гетьман разом з восьмимісячним сином Марком. Розповіла, що проситимуть у святого Миколая.

"Ми дуже любимо ходити і дивитися, який розвиток є в Тернополі. Будемо просити в першу чергу миру, будемо просити багато іграшок і будемо просити швидкого повернення всіх чоловіків і жінок".

мати і дитина
Анастасія Гетьман з сином. Фото: Суспільне Тернопіль

Один із перших, хто потрапив на зустріч зі святим Миколаєм, 9-річний Максим Лисенко.

"Я просив щоб всі були здорові і щоб швидше закінчилася війна".

хлопчик
Максим Лисенко. Фото: Суспільне Тернопіль

Святий Миколай
Святий Миколай з дітьми. Фото: Суспільне Тернопіль

Роль святого Миколая в Тернополі впродовж п’яти років виконує актор Василь Боднар.

"Важко, особливо в час війни. Тому що коли до тебе приходить дитина, дивиться в очі і запитує: "А чи повернеться тато?". А ти не знаєш того. Ти маєш надію лиш, що десь там той тато живий, що він повернеться і та дитинка буде рада. Коли вона питає: "Чи він живий? Чи він прийде? ", — я хочу його обійняти. От таке. Тоді просто ті сльози свої стримуєш. Даєш надію на краще, що ми виграємо, що тато повернеться, чи мама повернеться. От це найважче в цій роботі в час війни. А приємне — це завжди щирі, усміхнені діти, їхні посмішки. Хтось розказує віршик, хтось спочатку боїться, а потім як старі друзі з ним стаємо".

Театральний майдан Тернопіль
Гостям показали виставу. Фото: Суспільне Тернопіль

У резиденції відбуватимуться зустрічі зі святим Миколаєм, а також проводитимуть для дітей майстеркласи, розповіла директорка тернопільського туристично-інформаційного центру Ірина Михалевська.

"Резиденція буде працювати від 2 грудня до 21 січня щоп’ятниці, в суботу і неділю. Маленькі тернополяни і гості нашого міста зможуть завітати до святого Миколая. Плануємо майстеркласи з виготовлення свічок, з декорування пряників, так само з малювання різноманітних будиночків чи створення речей своїми руками".

ТІЦ Тернопіль
Ірина Михалевська. Фото: Суспільне Тернопіль

За словами Ірини Михалевської резиденцію святого Миколая в Тернополі відкривають щонайменше три роки поспіль. Минулого року її відвідали майже 8 тисяч дітей.

Резиденція святого Миколая в Тернополі
Резиденція святого Миколая. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок