Реванш відбувся. "Олександрія" програла "Кривбасу", пропустивши на останніх хвилинах

2023-12-02-кривбас-олександрія
Боротьба за м'яч "олександрійця" Андрія Кулакова (в чорному) та капітана "Кривбаса" Данила Бескоровайного (в білому), Кривий Ріг, 2 грудня 2023 року. Фото: upl.ua

У 16-му турі української футбольної Прем'єр-ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області програв команді "Кривбас" з міста Кривий Ріг, що на Дніпропетровщині, з рахунком 2:1. Гра відбулася на стадіоні "Гірник" у Кривому Розі. Перемога дозволила підопічним Юрія Вернидуба очолити турнірну таблицю УПЛ в режимі реального часу. Крім того, господарі реваншувались за поразку в першому турі.

Початок гри був активним з боку обох команд. Господарі намагались контролювати центральну частину поля, гості впевнено захищались.

На 17-ій хвилині сталось влучання в каркас воріт "Кривбаса" — після подачі з кутового пробивав Денис Шостак.

На 20-ій та 22-ій хвилинах свої нагоди не використали вже підопічні Вернидуба: спочатку Олег Кожушко ледь не забив у ворота своєї колишньої команди після пасу Дібанги — м'яч пролетів повз ворота, а потім вже сам камерунець пробивав на виконання, але не влучив у ворота олександрійців.

Відрили рахунок у матчі підопічні Руслана Ротаня: на 30-ій хвилині бразилець Джевані навісив зі штрафного на фланзі, підбір забрав кращий бомбардир команди з Кіровоградщини Артем Шулянський і сильно й точно пробив повз Андрія Кліщука — 0:1.

Рахунок до перерви не змінився.

Друга половина гри розпочалась з моменту Олега Кожушка, який завершував масовану атаку господарів ударом з гострого кута, але пробив повз ворота Георгія Єрмакова.

"Кривбас" володів ініціативою, могли забивати Віктор Блізніченко та Хрвоє Іліч, але м'яч не йшов у ворота гостей.

Дотиснути суперників господарям вдалося на 78-ій хвилині. Рахунок зрівняв івуарійський легіонер криворіжців Жан По Морель, який підібрав відскок після кутового й пробив у протихід Єрмакову — 1:1.

Переможний гол господарі забили на 83-ій хвилині: підібравши м'яч після кутового, сильно здалеку пробив руандієць Бізімана, голкіпер "Олександрії" дістав м'яч, але той все одно потрапив у сітку воріт гостей — 2:1.

Фінальний свисток арбіта матчу Юрія Іванова зафіксував перемогу "Кривбаса".

Набравши 33 очки в 16 матчах, підопічні Юрія Вернидуба очолили турнірну таблицю УПЛ. Але чи лишаться вони на вершині залежатиме від результау матчу "Дніпра-1" та "Ворскли", які свою гру розпочали пізніше.

"Олександрія" — 13-та, маючи 13 очок у 15 матчах.

Наступного туру "Олександрія" зіграє на виїзді проти "Металіста 1925". Крім того, команда з Кіровоградщини має в запасі гру проти київської "Оболоні", яку перенесли через зливу в Олександрії 26 листопада.

"Кривбас" у 17-му турі прийматиме луганську "Зорю".

"Кривбас" – "Олександрія" 2:1

Голи: По (78), Бізімана (83) - Шулянський (30)

Попередження: Смирний - Джевані, Плакса, Єрмаков

"Кривбас": Кліщук, Понєдєльнік, Безкоровайний, Стецьков, Дібанго, Кузик (По, 74), Бізімана, Іліч, Кожушко (Прінс, 82), Задерака (Блізніченко, 46), Дебелко (Приходько, 64)

"Олександрія": Єрмаков, Кравченко, Савченко, Сігеєв, Кулаков (Погорілий, 61), Шулянський (Білошевський, 46, Кулаковський, 88), Плакса (Мартинюк, 73), Джевані (Микитишин, 61), Копина, Шостак, Смирний