У Києві біля головної ялинки встановлять "ялинки благодійності", з них роздаватимуть іграшки за донат на ЗСУ

У Києві біля головної ялинки встановлять "ялинки благодійності", з них роздаватимуть іграшки за донат на ЗСУ

Столична влада не витрачатиме бюджетних коштів на облаштування новорічних локацій. Встановлення головної ялинки на Софійській площі профінансують меценати, а відвідувачі святкової зони у центрі Києва зможуть задонатити на ЗСУ.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

За її словами, у Києві цьогоріч великих новорічних святкувань не планується. Проведення ярмарків, фудкортів та атракціонів на головних площах країни не передбачено.

Однак на Софійській площі за кошти меценатів встановлять головну ялинку країни, а також фотозону, де будуть розташовані кілька маленьких ялинок з іграшками на гілках.

Кожен охочий зможе взяти собі новорічну прикрасу на згадку, але перед цим потрібно буде зробити благодійний внесок на підтримку ЗСУ, розповіла заступниця голови КМДА.

Як зауважила Ганна Старостенко, розважальні заходи для дітей до Різдва і Нового року заплановані у закладах культури столиці. Театри презентують новорічні вистави, у музеях будуть майстер-класи на тему українських різдвяних традицій. Бібліотеки організують святкові флешмоби, благодійні акції, конкурси і творчі заняття.

Підготовка до зимових свят відбувається з урахуванням безпекової ситуації. За словами Ганни Старостенко, у Києві продовжує діяти режим комендантської години, який без винятків триватиме на різдвяно-новорічні свята.

Що відомо про святкування Нового року-2024 в Києві

Рада оборони столиці вирішила, що в Києві не буде великих ярмарків та святкувань на Різдво та Новий Рік. Проте головну ялинку країни встановлять на Софійській площі.

Як і минулого року, ялинку встановлять та прикрасять за кошти меценатів, а також обмежено використовуватимуть електроенергію.

Оскільки цього року відзначають Різдво за новоюліанським календарем, тож ялинку встановлять до 6 грудня. Вона простоїть до 10 січня 2024 року.

На початок