На окупованій частині Донеччини місцеві отримують повідомлення із закликами вступати в ряди російсько-окупаційних військ

На окупованій частині Донеччини місцеві отримують повідомлення із закликами вступати в ряди російсько-окупаційних військ

Донецьк
Донецьк, 22 лютого 2022 року. Фото: Anadolu Agency/Getty Images

Російські окупанти на тимчасово окупованих територіях Донецької області доукомплектовують органи так званого "головного управління федеральної служби військ національної гвардії" та так званого міністерства внутрішніх справ РФ на ТОТ регіону. Вони агітують місцевих вступати в свої ряди.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

"Жителі окупованих територій отримують повідомлення з закликами до вступу в ряди РОВ", — йдеться у повідомленні ЦНС.

За даними центру Нацспротиву, минулого місяця серед представників РОВ значно знизився рівень виконавчої дисципліни, через великі втрати особового складу противника, особливо це стосується Бахмутського та Авдієвського напрямку.

"Представники окупаційної "комендатури" ЗСУ РФ, затримали понад однієї тисячі представників РОВ, які скоїли кримінальні та адміністративні правопорушення. Зокрема такі як: самовільне залишення місця служби, розпивання алкогольних напоїв та вживання наркотичних речовин", — розповіли у ЦНС.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок