На Бахмутському напрямку за місяць були ліквідовані понад 8 тисяч військових РФ

На Бахмутському напрямку за місяць були ліквідовані понад 8 тисяч військових РФ

Вид на село Андріївка Донецької області. Кадр з дрона від 6 вересня, Бахмутський напрямок
Вид на село Андріївка Донецької області. Кадр з дрону від 6 вересня. Видно, зруйновані будинки. Офіційно про звільнення Андріївки, що поблизу Базмута, у ЗСУ повідомили 15 вересня. Фото: Євген Малолєтка/АР

З початку листопада на Бахмутському військо РФ втратило 8 700 солдатів. Російська армія дотримується м'ясних штурмів.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" 2 грудня повідомив начальник служби зв'язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

"Втрати ворога на нашій лінії відповідальності з початку листопада, це 8 700 осіб. Це лише на нашій лінії фронту. В Росії проводиться прихована мобілізація для поповнення цих втрат і відповідно, крім втрат 200-ми, 300-ми, в них є ще проблема із відказниками та дезертирами, які покидають поле бою", — розповів він.

За словами Фітьо, російські військові використовують авіацію, якщо це дозволяє погода. Минулої доби, 1 грудня, завдали два авіаційні удари та 437 разів артилерією та мінометами обстріляли українські позиції. "Бачимо, що на артилерійські обстріли погода не сильно впливає і перед тим, як здійснювати штурмові дії, російські окупанти активно обстрілюють українські позиції. Однак на даному напрямку вдалося ліквідувати 235 російських окупантів та знищити вісім одиниць військової техніки рашистів, серед яких одна БМП-3", — сказав речник.

Українські військові перебувають на цьому напрямку в активній обороні, зазначив спікер, та за кращої нагоди переходять до атак, покращують своє тактичне становище. Водночас російські окупаційні війська без успіху намагаються відбити попередньо втрачені позиції.

"Намагаються штурмувати малими штурмовими групами, підрозділи Шторм, Шторм-Z, Шторм-V, які сформовані з колишніх ув’язнених, військовослужбовців штрафників. Також командувач ОСУ "Хортиця", це генерал-полковник Сирський, у своєму телеграм-каналі відзначав, що було зафіксовано перебування колишніх "вагнерівців" у складі вже підрозділів, які там же зараз знаходяться. Їх невелика кількість, але вони вже повернулися в принципі на фронт", — проінформував Володимир Фітьо.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок