У Хмельницькому відбулася акція на підтримку демобілізації військовослужбовців

У Хмельницькому відбулася акція на підтримку демобілізації військовослужбовців

В середмісті Хмельницького відбувалася акція на підтримку демобілізації військовослужбовців після 18 місяців служби. На ній зібрались 24 учасниці — дружини військовослужбовців, які на фронті з початку повномасштабної війни.

На акції, як і на двох попередніх, не було організатора. Відбувалось зібрання в середмісті Хмельницького, біля кінотеатру Шевченка. Учасниці — дружини військовослужбовців з Хмельниччини, об’єднались через соцмережі. Одна з них Тетяна Кадобна розповідає, її чоловік на службі з першого дня повномасштабної війни.

"Мені це болить. Моя дитина росте без тата вже другий рік. Дитині було три роки, як чоловік пішов, зараз їй 29 грудня буде п’ять. Дитина навіть на День народження тата не може побачити", — розповідає учасниця акції.

Чоловік Юлії Шевчук служить з квітня минулого року. Жінка говорить, вірить що після розголосу учасниці акції зможуть досягти бажаного результату — демобілізації військових після 18 місяців служби.

"Після того, як вже почався розголос великий, то мій чоловік більше почав в це все вірити й він радий, що пішли хоча б якісь зміни", — каже жінка.

Учасниці акції вже втретє підписали звернення до центральної влади, аби прийняли законопроєкт, в якому йдеться про демобілізацію військовослужбовців після 18 місяців служби. Таке зібрання відбулось сьогодні також в столиці та декількох містах України. Перша акція на підтримку демобілізації в Хмельницькому відбулась 27 жовтня на Майдані Незалежності.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок