Ястремська в 3-сетовому трилері здолала незручну для себе суперницю в Римі

Ястремська в 3-сетовому трилері здолала незручну для себе суперницю в Римі

Ястремська в 3-сетовому трилері здолала незручну для себе суперницю в Римі wsopen.com

Даяна уперше в кар'єрі здолала італійку Камілу Джорджі на ґрунті.

До матчу в Римі Каміла Джорджі та Даяна Ястремська зустрічалися тричі, дві зустрічі пройшли на ґрунті - обидві виграла італійка. Остання відбулася в серпні в Палермо: тоді Даяна виграла перший сет, подавала на матч в другому, але програла другу партію на тайбрейку, а згодом програла і матч.

Цей матч проходив за схожим сценарієм. Українка виграла перший сет з рахунком 7:5 (хоч і не змогла подати на сет при 5:3), у другій партії все дійшло до тайбрейку - там перемогла італійка. У третьому сеті Даяна виграла чужу подачу при рахунку 4:4, а потім змогла нарешті подати на матч - 6:4.

Даяна Ястремська нарешті здолала Камі Джорджі на ґрунті, українка пройшла в другий раунд турніру в Римі. Матч тривав 2 години 35 хвилин.

У другому раунді Даяна Ястремська зіграє проти американки Аманди Анісімової, яка здолала хорватку Донну Векіч в двох сетах.

Ключові моменти матчу Ястремська - Джорджі

  • У другому сеті тенісистки зробили на двох 17 невимушених помилок: 10 у Даяни, 7 - у Каміли. Загалом у матчі 28 невимушених помилок: по 14 у кожної.
  • Даяна постійно атакувала в дальню лінію, змушувала помилятися таким чином Камілу. За віннерами перевага на боці Ястремської: 25 проти 15.
  • Переможний розіграш Даяни у першому сеті
  • Вирішальне очко на тайбрейку другого сету:
  • Переможне очко в матчі від Даяни Ястремської

WTA Рим. Перший раунд

Даяна Ястремська (Україна) - Каміла Джорджі (Італія) 2:1 (7:5 , 6:7 (5), 6:4)

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс