"Лист Святому Миколаєві": у Полтаві вдруге проводять акцію для дітей загиблих воїнів

"Лист Святому Миколаєві": у Полтаві вдруге проводять акцію для дітей загиблих воїнів

Більше 140 дітей загиблих військовослужбовців 6 грудня отримають подарунки від Святого Миколая. Ці діти з Полтавської громади — учасники акції "Лист Святому Миколаєві", що організовує БО "Полтавський батальйон небайдужих".

Ініціаторка заходу Наталія Гранчак розповіла Суспільному, що акцію проводитимуть вдруге.

6-річна донька загиблого воїна з Полтави Дмитра Юденка Женя написала листа Святому Миколаєві.

"Лист Святому Миколаєві": у Полтаві вдруге проводять акцію для дітей загиблих воїнів
У Полтаві вдруге проводять акцію для дітей загиблих воїнів. Фото: Суспільне Полтава

"Попрошу Миколая, щоб він мені приніс Енчантімалс - це такий набір ляльок. І ними можна гратися. Ще я хочу, щоб Миколай приніс мир Україні", — каже донька загиблого воїна Дмитра Юденка Женя Юденко.

Женя та іще 140 дітей Полтавської громади стали учасниками акції "Лист Святому Миколаю". Це діти військовослужбовців, які загинули або мають статус безвісти зниклих. За словами керівниці БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталії Гранчак, таку акцію проводять вдруге.

"Лист Святому Миколаєві": у Полтаві вдруге проводять акцію для дітей загиблих воїнів
Наталія Гранчак, керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих". Фото: Суспільне Полтава

"У 2022-му році діти написали 32 листи. Там і самокати були, і навушники хтось попросив, хтось розмальовки, іграшки. Я вам скажу, що годин за 12 усі 32 листа розібрали. Це наші друзі, знайомі. Для нас важливо продовжити цю акцію і приносити тепло. І відгукуватися саме тими побажаннями, які діти попросили у Святого Миколая", — говорить керівниця БО "Полтавський батальйон небайдужих" Наталія Гранчак.

У Полтаві вдруге проводять акцію для дітей загиблих воїнів
У Полтаві проводять акцію для дітей загиблих воїнів. Фото: Суспільне Полтава

За словами секретарки міської ради Катерини Ямщикової, цьогоріч помічниками Святого Миколая стануть і депутати міськради.

"Ми всі ці листи вже з міської ради розішлемо депутатам і депутаткам. На вихідних вони зроблять приємність, їх придбавши, і з понеділка ми вже почнемо їх збирати і міській раді. Потім будемо разом чекати Миколая 6 числа і, відповідно, передамо дітям", — каже секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

"Миколай буде чекати їх у своєму будиночку. Він уже десь збирається до нас, помічники працюють, Миколай зустрінеться з міським головою, з дітками, яких батьки, на жаль, віддали свої життя за нас, за Україну. Ми відкриваємо будиночок Миколая 3 грудня, Миколай у нас 6 грудня, в День збройних сил України, це вже так і буде. Бо ми перейшли на новоюліанський календар", — говорить Митрополит Полтавський та Кременчуцький Федір.

Подарунки, які діти не зможуть забрати саме 6 грудня, чекатимуть своїх власників у резиденції Святого Миколая, що поблизу Свято-Успенського собору.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок