Пеліканів Київського зоопарку перевели до зимового житла

Пеліканів Київського зоопарку перевели до зимового житла

Пеліканів Київського зоопарку перевели до зимового житла
Пелікани у зимовій домівці. Фото: Київський зоопарк

Із першим снігом пеліканів Київського зоопарку починають переселяти до теплого зимового будиночку. Він розташований між озерами, одразу за Центральним входом.

Про це повідомляє пресслужба зоопарку.

"Це дуже складна та відповідальна подія — домовитись із кожним поважним птахом перейти до пеліканячого маєтку. Цього разу вони заселялись у три етапи — групами 15, 3 і 2 пернатих мешканці. І відтепер уся метушлива родина з 16 рожевих та 4 кучерявих пеліканів насолоджується зимовими апартаментами",— йдеться у повідомленні.

Пелікани Київського зоопарку перебралися до зимового житла
Фото: Київський зоопарк

У зимовому будинку до послуг птахів: басейн для плавання, насісти з великих колод, кам'янисті схили та доріжки для піших прогулянок. Також житло обладнане опаленням та спеціальними ультрафіолетовими лампами для прийому сонячних процедур, кажуть працівники зоопарку.

Пелікани Київського зоопарку перебралися до зимового житла
Фото: Київський зоопарк

Птахів годують корисною та смачною їжею. Їхній раціон включає свіжеохолоджених молоденьких карасиків, невелику морську рибу різних видів та спеціальні корисні добавки. Загалом 1,5-2 кг на кожного птаха на день.

Пелікани Київського зоопарку перебралися до зимового житла
Фото: Київський зоопарк

У зоопарку нагадують, що квиткові каси працюють у понеділок: із 12:00 до 15:00, із вівторка до неділі: з 10:00 до 15:00. Вхід у зоопарк — до 15:00, перебувати на території дозволено до 16:30.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

У Київському зоопарку для родини папуг-монахів облаштували новий всесезонний будиночок. Родина цих папуг збільшилась до таких розмірів, що стала потребувати додаткових житлових умов.

Єдиній горилі в Україні — самцю Тоні — виповнилося 49 років. Це не тільки єдина горила в Україні, а й одна з найстаріших у Європі. Вже понад 20 років він мешкає у столичному зоопарку.

На початку березня лемур Байрактар відзначив день народження. Він народився передчасно 3 березня минулого року. Мати відмовилась від дитинчати через стрес від гучних вибухів.

Цієї весни у Київському зоопарку створили понад 19 нових родин. Пари та родини створюють не тільки для розмноження, а й просто для компанії — згідно Плану колекції.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких минулого року врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію. Нині їх перевели на новий літній майданчик.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні заходи для відвідувачів. У вересні 2022 року для тварин організували частування кавунами. Ними, зокрема ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

Цьогорічний сезон кавунів відкрили сіаманги Патрік і Тіса. За вересень тварини з'їдають до однієї тонни цих баштанних культур.

Також тварин пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні. Цієї осені тварин годували гарбузами. На вихідні відвідувачі могли побачити, як їдять та граються, зокрема, носухи, єноти та фретки.

На початок