Команда КиївПрайду оголосила, що завершує роботу в організації

Команда КиївПрайду оголосила, що завершує роботу в організації

Команда КиївПрайду оголосила, що завершує роботу в організації
КиївПрайд. Ларберт, Шотландия. Фото: команда КиївПрайду/Facebook

30 листопада 2023 року поточна команда КиївПрайду завершує роботу в організації. Україна переможе імперську навалу і продовжить відстоювати права людини.

Про це сповістила команда КиївПрайду.

"З 25 лютого 2022 року щотижня (а спочатку навіть щодня) команда організовувала групи психологічної підтримки для ЛГБТІК+ спільноти. Десятки людей могли безплатно поспілкуватися з психотерапевтками і відчути, що не одні. Крім того, 15 трансгендерних людей отримали повноцінні курси терапії в одному з наших проєктів. Щотижня ми проводили різноманітні івенти для ЛГБТІК+ та союзників_ць - навчальні, розважальні, волонтерські та просто приємні чаювання для спілкування і знайомств", — йдеться у повідомленні.

Також у команді нагадали, що у 2023 році через російське повномасштабне вторгнення і загрозу обстрілів, Ліверпуль прийняв КиївПрайд на своїх вулицях.

"Тоді ми використали цю можливість, щоб нагадати: війна не закінчена. Українці_ки захищають на фронті не тільки своїх близьких і свій народ, але і весь цивілізований світ, і тому потребують зброї, гуманітарної допомоги, всебічної підтримки. З тим же слоганом “The war is not over” крокували українські колони КиївПрайду у 40 містах Європи, США, Канади та Великобританії", — розповіли представники КиївПрайду.

Раніше повідомлялося, що у Києві нагородили лауреатів другої премії у сфері ЛГБТІК+активізму KyivPride Award 2023. Премією відзначили тих, хто зробив значний внесок і в боротьбу з Росією, і в захист та просування прав та видимості ЛГБТІК+людей.

На початок