На Куп'янському напрямку росіяни проводять ротації через втрати — Синєгубов

На Куп'янському напрямку росіяни проводять ротації через втрати — Синєгубов

На Куп'янському напрямку росіяни проводять ротації через втрати — Синєгубов
Фото: з Фейсбуку Генштабу ЗСУ

Росіяни мають втрати на Куп'янському напрямку серед живої сили та техніки, тому проводять ротації. Нових населених пунктів вони не захопили, "сіра зона" не розширилася.

Про це 1 грудня повідомив під час брифінгу керівник ОВА Олег Синєгубов.

"Ворог продовжує атакувати. Для нього пріоритетний напрямок — Синьківка та Петропавлівка. Він там проводить ротації, бо наші ЗСУ працюють ефективно, завдають великих уражень ворогу. Він має втрати серед живої сили, військової техніки. Щоб проводити нові штурмові дії, має проводити ротації", — сказав Синєгубов.

За його словами, кількість населених пунктів, які в окупації, не змінилася, ситуація з "сірою зоною" — там, де тривають бойові дії, є "стабільною".

"Ворог веде бойові дії у лісосмузі поблизу Синьківки, там ситуація мінлива. Однак на цій території — обстріли, авіаудари. Президент відвідав ці території, щоб пересвідчитися, що відбувається на напрямку, поспілкуватися з військовими", — сказав Олег Синєгубов.

Найбільше обстрілів цивільної інфраструктури фіксують саме на Куп'янщині, додав начальник ОВА.

"Куп'янський напрямок залишається найважчим. Сьогодні вранці обстріляли Ківшарівку, пошкоджені житлові будинки — багатоповерхові, багатоквартирні. Обстріляли, попередньо, керованою авіабомбою, яка вдарила між цими будинками. Обстріляли заклад освіти, аналізуємо наслідки", — сказав Синєгубов.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок