На лівобережжі Херсонщині у військових РФ проблеми з постачанням безпілотників — ISW

На лівобережжі Херсонщині у військових РФ проблеми з постачанням безпілотників — ISW

Херсонщина, російська армія
Ілюстративне фото з сайту Головного управіння розвідки МО України

Російські військові блогери стверджують, що військова бюрократія у РФ перешкоджає використанню та придбанню безпілотників серед окупаційних сил, які діють на лівому березі Херсонської області.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни.

У дописі йдеться, що один з російських мілблогерів заявив, що склади Міноборони Росії, на яких зберігають різні типи безпілотників і засобів радіоелектронної боротьби, заповнені. Водночас є дефіцит безпілотників у російських військах, які розташовані на лівому березі Херсонської області. За його переконанням, російська влада не зацікавлена ​​в ознайомленні із заявками та оформленні документів, пов’язаних із відправленням нових безпілотників на передову. Також він поскаржився, що російському персоналу доводиться "пройти через сім кіл пекла", щоб запросити дрон на заміну.

Інший воєнний блогер написав, що є сім частин інформації, які російські підрозділи повинні надати армії, щоб зафіксувати знищення безпілотника та вимагати заміни. Зокрема, йдеться про доведення того, що дрон був знищений за нормальних погодних умов і що російські сили не використовували системи радіоелектронної боротьби під час знищення безпілотника.

Крім цього, деякі російські мілблогери 25 листопада заявили, що військова бюрократія на рівні бригад і дивізій заважає російським солдатам на передовій подавати заявки на безпілотники безпосередньо в МО.

Раніше ISW повідомляв, що російські війська скаржаться на вразливість російських наземних ліній зв’язку на лівому березі Дніпра у Херсонській області на тлі постійних скарг на слабкі можливості Росії на цих позиціях.

Також, за даними Інституту вивчення війни, у російському інформаційному просторі дедалі частіше критикують російське військове командування за нездатність набрати та навчити ефективних офіцерів середньої ланки для керівництва військовими РФ на передовій в Україні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок