Жителі Ірпеня отримають гумунітарну допомогу та подарунки від іспанських благодійників

Жителі Ірпеня отримають гумунітарну допомогу та подарунки від іспанських благодійників

Гуманітарна допомога від іспанців
Ірпінчани отримують гуманітарну допомогу від іспанських благодійників. Фото: Андрій Кравчук/Facebook

Іспанська благодійна організація "Remar S.O.S" передала гуманітарну допомогу для жителів Ірпеня. Також подарунки до різдвяно-новорічних свят очікують на дітей громади.

Про це повідомив у Facebook перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення російських військ, благодійна організація "Remar S.O.S" допомагає українцям, зокрема, жителям Ірпінської територіальної громади.

"Сьогодні гуманітарну допомогу представники "Remar S.O.S" передали сім'ям, які тимчасово проживають у модульному містечку "Ластівка". Благодійники забезпечили родини модульного містечка продуктовими та гігієнічними наборами",— каже Кравчук.

За його словами, напередодні різдвяно-новорічних свят на дітей з потребуючих сімей та соціально вразливих родин внутрішньо переміщених осіб (ВПО) чекають подарунки. Представники організації завітають з привітаннями до родин та їхніх дітей 22 грудня.

Перший заступник міського голови нагадав, що минуло місяця у приміщенні Ірпінського коледжу НУБіП відкрилася соціальна їдальня. Вона безкоштовно забезпечує гарячими обідами ВПО, людей з інвалідністю, пенсіонерів та малозахищені категорії населення громади.

Що відомо про допомогу Київщині від іноземних партнерів

Програма розвитку ООН (ПРООН) надаватиме Київщині технічну підтримку під час відновлення будівель, які постраждали під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію регіону. Наразі йдеться про 56 об'єктів, які відбудовуватимуть за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Ірпінь отримає 75 тисяч євро від партнерів із Європейського Союзу у межах благодійного проєкту. Кошти спрямують на закупівлю будматеріалів, інструментів для ремонту і придбання самоскида для потреб комунального підприємства "Ірпіньводоканал".

У серпні цього року до Ірпінського відділку поліції доставили конфісковану зброю із США. Її правоохоронцям передали колеги з міста-побратима Маямі.

У Білій Церкві на Київщині побувала делегація представників бізнесу з Південної Кореї, щоб обговорити інвестиційні проєкти. Розглядається можливість налагодити виробництва сандвіч-панелей та побудувати новий завод.

Японська компанія Miyamoto International допоможе Київщині створити комплексну систему переробки відходів. Вона відома на міжнародній арені своїм досвідом відновлення населених пунктів після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф.

У Бучі на Київщині відкрили відновлену амбулаторію, яку ремонтували за кошти благодійників. Медзаклад став пілотним центром проєкту ЮНІСЕФ.

Також громада отримала чотири вантажівки будівельних матеріалів із Польщі. Організація "Global Compact Poland" надала мінеральну вату і модульну черепицю для відбудови житла, пошкодженого внаслідок російської агресії.

На початок