Київським дітям з інвалідністю передали колісні крісла

Київським дітям з інвалідністю передали колісні крісла

Київським дітям з інвалідністю передали колісні крісла
Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю отримав колісні крісла. Фото: КМДА

Посольство Держави Ізраїль в Україні передало столиці 30 активних колісних крісел. Їх отримають вихованці Київського міського центру реабілітації для дітей з інвалідністю.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступницю голови КМДА Марину Хонду.

Зазначається, що крісло колісне — це важливий помічник для дитини з інвалідністю. Воно має бути зручними та маневреними. Нові крісла дозволять дітям легко пересуватися, як у приміщенні, так і під час прогулянок на свіжому повітрі.

Київським дітям з інвалідністю передали колісні крісла
Фото: КМДА

У КМДА поінформували, що крісла отримають діти, які відвідують Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю. Завдяки цьому вони зможуть вільно пересуватися під час реабілітаційного процесу. А також 10 родин, які виховують дітей з інвалідністю.

"Ми вдячні нашим ізраїльським колегам за постійну підтримку в реалізації соціальних проєктів у Києві: навчання та стажування столичних психологів і працівників соціальної сфери, відкриття першого в Україні Центру стресостійкості та багато інших",— каже Хонда.

Що відомо про реабілітацію дорослих і дітей у Києві

У Києві відкрили відділення ранньої реабілітації (абілітації) на базі Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Солом'янського району. Для роботи виділили приміщення з ремонтом, придбали спеціальне обладнання та три джерела живлення для безперебійної роботи.

У Подільському районі завершується реконструкція Центру комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю. Ремонтні роботи — на завершальній стадії. Планується, що установа запрацює до кінця року.

У Святошинському районі замість старого приміщення ЖЕКу створять центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю. Мета проєкту — зробити послуги реабілітації доступними, аби мешканці могли отримувати їх у районі за місцем свого проживання.

Цього року у столиці 38 комунальних медичних закладів підписали договір із Нацслужбою здоров'я України щодо надання послуг реабілітації дорослим і дітям. Також у місті презентували модель відновлення психічного здоров'я для потерпілих під час війни.

У 2022 році, попри перерву в роботі через російське вторгнення, послугами Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю скористалися майже 1800 маленьких відвідувачів. Заклад приймає і переселенців.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life. Також у столиці запровадили пілотний проєкт із соціальної реабілітації військових під час лікування в медзакладах.

На початок