Судитимуть черкащанку, яка покинула дитину і поїхала в інше місто "виручати знайомого"

Судитимуть черкащанку, яка покинула дитину і поїхала в інше місто "виручати знайомого"

мати, склали адмінпротокол, черкаси
На Черкащині 22-річна мати покинула дитину на бабусю і поїхала до знайомого в інше місто. Фото: Головне управління Нацполіції в Черкаській області

На Черкащині матір покинула дитину без їжі та засобів гігієни на бабусю, а сама поїхала до знайомого в інше місто. На неї склали протокол.

Про це Суспільному повідомила речниця Головного управління поліції в Черкаській області Зоя Вовк.

За словами речниці, 22-річна мати більш як тиждень не поверталася до півторарічного сина.

"Дитину без їжі та засобів гігієни вона полишила на бабусю, а сама поїхала в інше місто. До поліцейського офіцера Степанецької громади звернулася її мати. Розповіла, що донька більш як тиждень не повертається додому. Вона залишила на бабусю півторарічну дитину, обіцяючи через день забрати, а сама поїхала в інше місто. Син потребував догляду та лікування, але мати не забезпечила його ні їжею, ні засобами гігієни на час своєї відсутності. Згодом взагалі перестала відповідати на дзвінки та повідомлення від своєї матері, яка просила доньку повернутися до дитини", — розповіла Зоя Вовк.

Черкащанка покинула дитину і поїхала в інше місто "виручати знайомого"
Поліцейський офіцер Степанецької громади складає адмінпротокол на 22-річну жінку, яка на тиждень покинула дитину на бабусю і поїхала в інше місто до знайомого. Фото: Головне управління Нацполіції в Черкаській області

Поліцейський офіцер громади розшукав жінку. Вона сказала йому, що додому не їхала через відсутність пального на дорогу й понад тиждень виручала знайомого по господарству.

Далі з матір’ю спілкувалися соціальні служби, а також староста села. У результаті на неї склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення за статті 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Матеріали направили до суду.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок