Скільки коштуватиме відновлення котельні в Одесі, в якій через негоду обвалилась труба

Скільки коштуватиме відновлення котельні в Одесі, в якій через негоду обвалилась труба

Впала труба котельні в Одесі
Котельня в Одесі, в якій обвалилася труба через негоду. Фото: Суспільне Одеса

Відновлення котельні "Північна-2", у якої під час негоди 26 листопада обвалилася 100-метрова труба, обійдеться у 50 мільйонів гривень.

Про це Суспільному 30 листопада повідомила директорка КП "Теплопостачання міста Одеси" Ганна Позднякова.

За її словами, наразі котельня працює в штатному режимі, теплом забезпечені всі жителі. Ганна Позднякова додала, що котельня у такому стані ризиків для довкілля не несе:

"Ми очікуємо результати експертизи, яка надасть нам варіанти відновлення. А саме: це будуть будівельні й технологічні зауваження".

Також очільниця КП зазначила, що масштаби від падіння труби могли б бути значно більші:

"Ми провели майже добу на цьому об'єкті. Але зробили все можливе, аби запустити його менше, ніж за добу. Найголовніше: ніхто з персоналу не постраждав. Налякались. Вони такого у своєму житті не бачили й не могли передбачити. Всі були налякані. Якби вони вчасно не перекрили електрику, не відключили газ, наслідки могли бути непередбачувані".

У міськраді наразі замовили обладнання і на другий димохід, його відновлять, аби був резервний котел. Востаннє некапітальний ремонт зруйнованої труби проводили у 2014 році.

Детальніше про падіння 100-метрової труби котельні "Північна-2" у Пересипському районі Одеси дивіться у сюжеті Суспільного.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок