У Світловодську на Кіровоградщині не опалюють понад пів сотні багатоповерхівки

У Світловодську на Кіровоградщині не опалюють понад пів сотні багатоповерхівки

Доповнено

53 багатоквартирні будинки у місті Світловодськ Олександрійського району Кіровоградської області не опалюють. Це дані на 13:00 30 листопада. Причина – перебої в роботі котельні внаслідок снігопаду й поривів вітру 24-25 листопада.

Директор теплопостачального підприємства "Світловодськпобут" Сергій Московський розповів Суспільному, що з перебоями працює котельня №3, яка опалює 92 будинки. Загальна кількість будинків (без бюджетних установ), які опалюють сім котелень підприємства – 197.

"Котельню знеструмлювало 21 раз – це основна причина відсутності тепла. З понеділка, 27 листопада, підприємство запускало котельню №3 вісім разів. Вчора котельня була з нормальним тиском, теплом, але відключеним був 21 будинок. І близько 1:15 знову стався перепад напруги, внаслідок чого котельня знову перестала працювати. Котли ми зупинили близько 4:00. Новий запуск цієї котельні був о 8:00. Нині температура відповідає графіку, тиск – в межах норми. Але маємо 53 об’єкти без тепла".

Коли відновлять теплопостачання, не знає, сказав керівник підприємства.

"На території тепломереж третьої котельні працює чотири бригади, які виявляють нові й нові пориви, та дві бригади, які усувають ці пориви. Пориви дуже складні, тому що порвані магістральні трубопроводи".

Плату за централізоване опалення за ці дні, зі слів Сергія Московського, містянам не нараховуватимуть.

"Підприємство ніколи не нараховувало за такі простої. Голови ОСББ, які постійно спілкуються з підприємством, знають, що в таких випадках робити. Ми від них чекаємо відповідні листи й цифри не нараховуються".

Міський голова Світловодська Андрій Маліцький розповів, що, крім житлових будинків, третя котельня опалює п'ять шкіл та шість дитячих садків.

"Після 14:00 ситуація змінюється — поступово покращується тепловий режим в цих закладах. Відповідно, ми слідкуємо за інформацією, після 16:00 будемо бачити реальну картину, щоб визначитись із формою навчання. Стосовно ж мешканців багатоквартирних будинків маю попередню інформацію, що кількість будинків, куди надходить тепло збільшується, ситуація покращується".

На початок