У Києві відбудуться безоплатні костюмовані екскурсії до свята Миколая

У Києві відбудуться безоплатні костюмовані екскурсії до свята Миколая

У Києві відбудуться безоплатні костюмовані екскурсії до свята Миколая
Костюмовані прогулянки Києвом до свята Миколая. Фото: Управління туризму та промоцій КМДА/Facebook

У Києві 2 та 3 грудня 2023 року відбудуться чотири ексклюзивні костюмовані прогулянки Подолом "Від Миколая до Різдва". Екскурсоводи розкажуть цікаві подробиці про свято Миколая та ознайомлять з історичними пам'ятками, пов'язаними із постаттю святого.

Про це повідомляє Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Маршрут почнеться біля станції метро "Контрактова площа", пройде через церкву Миколи Притиска вулицею Спаською. Екскурсоводи ознайомлять відвідувачів також з архітектурою церкви Миколи Набережного та церкви Різдва Христового.

"Зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць під час воєнного стану, реєстрація є обов'язковою", — йдеться у повідомленні.

Місця та час зустрічей вказані в анкетах.

Що відомо про інші заходи до новорічно-різдвяних свят у Києві

2-3 грудня Музей Івана Гончара у Києві організовує ярмарок традиційного мистецтва до Миколая, який відкриє цикл різдвяних свят. Народні майстри представлять свої тематичні вироби, а організатори заходу збиратимуть донати на тактичну медицину.

У Києві відкрився міжмузейний мистецький проєкт "Українська зима: від Романа до Йордана". Музейники відтворили стародавні українські традиції відзначення новорічно-різдвяних свят, сповнених давніми обрядами, звичаями та ритуалами.

У перший день зими у Національному заповіднику "Києво-Печерська лавра" розпочне роботу Резиденція Святого Миколая. Вона розміститься у Великій лаврській дзвіниці, яка стала доступною для киян та гостей міста уперше за 30 років.

У центрі Києва запрацювала Новорічна поштова резиденція від "Укрпошти", де прийматимуть листи від дітей і дорослих до Святого Миколая. Вікових обмежень для участі у листуванні немає. Водночас в "Укрпошті" наголошують: для того, щоб отримати відповідь від Святого Миколая, на конверті з листом до Чудотворця обов'язково слід вказати повну адресу відправника з індексом.

У Києві не буде великих ярмарків та святкувань на Різдво та Новий Рік. Проте головну ялинку країни встановлять на Софійській площі.

На початок