На Дніпропетровщині військовому з переломами ноги та пораненнями живота зробили три складні операції

На Дніпропетровщині військовому з переломами ноги та пораненнями живота зробили три складні операції

В одній з обласних лікарень Дніпропетровщини медики зробили три складні операції військовослужбовцю Олексію. У нього множинні переломи ноги, уламкові поранення живота. Операція на нозі тривала близько п'яти годин.

Суспільному військовий розповів, поранення отримав на Донецькому напрямку. Чоловік був водієм евакуаційного авто. Згадує, у той день разом із побратимами вивозив травмованих військових.

"Толком нічого не пам’ятаю. Просто картинка пропала, й прийшов до тями вже тут, на хірургічному столі", – каже він.

На фронт Олексій пішов на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це не перші травми – були контузії та уламкові поранення кінцівок. Зараз через множинні переломи ноги, кістки доводилося збирати по частинах. Операція тривала близько п'яти годин, розповідає завідуючий відділенням травматології Валерій.

"Ступня роздроблена, її оперували. Потім прооперували гомілку, багатоуламковий, чотирьох фрагментарний перелом, і після чого одразу прооперували стегно, трьох фрагментарний перелом. Бігати зможе. Можливо не швидко й не одразу, але буде бігати. Й буде нормально ходити", – каже медик.

На Дніпропетровщині військовому з переломами ноги та пораненнями живота зробили три складні операції
Зображення травми ноги військового Олексія. Фото з особистого архіву лікарні

Військовий з Полтавської області. У цивільному житті працював продавцем. Вдома на нього чекає дружина та 5-річний син. Після одужання, каже, хоче побачити сім’ю.

"Мирного неба. Та додому, до сина. Ну нічого. Все воно терпимо. Ми тут заради них. Ми завжди почуваємо себе чудово. У нас відповіді іншої немає", – каже Олексій.

Медики слідкуватимуть за станом військового і за потреби проведуть ще одну операцію на нозі. За словами лікаря, ходити чоловік зможе за декілька тижнів.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок