На Черкащині з початку 2023 року через пічне опалення загинули п'ятеро людей

На Черкащині з початку 2023 року через пічне опалення загинули п'ятеро людей

На Черкащині станом на 30 жовтня 2023 року сталося 1 625 пожеж. Зокрема, поменшало пожеж, які стаються через неправильну експлуатацію пічного опалення.

Про це під час брифінгу розповіла речниця Головного управління ДСНС України у Черкаській області Юлія Норовкова.

За словами речниці, у порівнянні з минулим роком кількість пожеж зменшилась на понад два відсотки, у 2022 році це було 1660 пожеж.

"Через порушення правил експлуатації пічного опалення сталися 168 пожеж. Це на 10,2 відсотка менше, ніж за аналогічний період 2022 року", — зазначила вона.

На пожежах внаслідок порушень правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей у 2023 році загинуло п'ятеро людей, із яких — одна дитина.

"Майже щодня наші інспектори відвідують домівки людей спільно з працівниками соцслужб та місцевої влади та нагадують правила безпеки. Небезпека пічного опалення зумовлена тим, що кожна піч сама по собі є джерелом вогню. Частіше за усе пожежі відбуваються з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вуглин", — додала Юлія Норвокова.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок