У Києві вдруге судитимуть чоловіка за домашнє насильство, йому загрожує до двох років в'язниці

У Києві вдруге судитимуть чоловіка за домашнє насильство, йому загрожує до двох років в'язниці

У Києві вдруге судитимуть чоловіка за домашнє насильство
Киянин, якого вдруге судитимуть за домашнє насильство. Фото: поліція Києва/Facebook

Киянин за знущання з дружини нині на іспитовому терміні. Та правоохоронці відкрили ще одну кримінальну справу. Досудове розслідування завершили й нині передають матеріали до суду. Тепер кривднику за домашнє насильство загрожує реальне ув’язнення.

Про це повідомляє поліція Києва.

На початку листопада до Дніпровського управління поліції надійшла заява від місцевої жительки про те, що чоловік ображає її лайкою, принижує, а також погрожує побиттям. І це при тому, що правоохоронці раніше неодноразово притягували 49-річного кривдника до адміністративної відповідальності за домашнє насильство, а в липні суд засудив його до одного року позбавлення волі умовно.

"Чоловік сплачував штрафи, а також відбував адміністративні арешти, але свою поведінку не змінив. Маючи непогашену судимість та перебуваючи на іспитовому терміні, порушник продовжив вчиняти домашнє насильство відносно дружини. Ми зібрали необхідну інформацію та передали слідчим, які розпочали кримінальне провадження за статтею 126—1 Кримінального кодексу України — домашнє насильство", — цитує пресслужба начальника сектору з протидії домашньому насильству Дніпровського управління поліції Владислава Близнюка.

Зазначається, що днями правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження разом з обвинувальним актом до суду для розгляду справи по суті. За скоєне, киянину загрожує до двох років позбавлення волі.

У жовтні до столичних психологів надійшло понад 500 звернень щодо домашнього насильства. Жінок звернулося майже увосьмеро більше, ніж чоловіків.

Раніше повідомлялось, що Міністерство соціально політики створило новий інструмент протидії домашньому насильству — дашборд "гарячих ліній" спеціалізованих центрів надання допомоги.

На початок