Акція "Квиток херсонцю": 70 жителів міста відвідали заходи обласного театру ім. Куліша завдяки благодійникам

Акція "Квиток херсонцю": 70 жителів міста відвідали заходи обласного театру ім. Куліша завдяки благодійникам

Ексклюзивно

70 людей змогли відвідати театр ім. Куліша в рамках акції "Квиток херсонцю". Кожен охочий може придбати універсальний квиток, дійсний для всіх заходів театру до 31 січня 2024 року та подарувати його жителю Херсона.

Херсонка Валентина разом з донькою відвідали концерт, що відбувся у Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша. Квитки не купували, адже взяли участь у проєкті театру "Квиток херсонцю". Валентина говорить, ім'я людини, яка придбала для них квитки, не знає.

"Це була незнайома для мене людина. Але хочу їй подякувати за те, що вона дарує можливість херсонцям відвідувати таки заходи і хоч трошки поринати в атмосферу творчості і хоч на годину, поки ти на виставі чи на концерті, відволіктися від тих подій, які відбуваються в Херсоні", — говорить Валентина.

херсон, театр, квиток
Артист театру Сергій Михайловський виступає на сцені, 29 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

Про благодійну акцію для херсонців дізналася через соцмережі, розповідає Наталя.

"Я дізналася, що благодійна діяльність профінансована. Безкоштовно в телеграм-каналі я прочитала: “Приходьте”. От я і прийшла до своїх любих, коханих херсонців побачити, адже я знаю всю нашу херсонську трупу", — каже жінка.

херсон, квиток, театр
Жителі міста прийшли на захід обласного театру ім. Куліша в рамках акції "Квиток херсонцю", 29 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

Мета проєкту — підтримати жителів Херсона, розповідає керівниця літературно-драматичної частини театру Альона Мовчан. Участь в акції взяли жителі з різних міст України та херсонці, які виїхали за кордон.

"Є дві можливості: людина може придбати квиток і надіслати своєму знайомому, або надіслати цей квиток на пошту чи в соцмережах. І тоді людина приходить і показує нам квиток. Всі вони діють до 31 січня 2024 року. Також люди просто купують для херсонців квитки, надсилають на пошту театру — для цього ми завели спеціальну пошту. І ми бачимо, скільки квитків є та скільки людей можуть безплатно прийти", — розповіла Альона Мовчан.

херсон, театр, квиток
Артисти Херсонського театру ім. Куліша виступають для жителів міста, 29 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

Херсонка Юлія Абдурашитова переїхала до Франції. Для своїх земляків жінка придбала і надіслала два квитки. Говорить, планує брати участь в акції і надалі.

"Це мій особистий досвід: треба інколи свою психіку витягувати з того, де ти перебуваєш, щоб не поїхати дахом. У тих умовах, в яких живуть херсонці, думаю, що багато хто має бажання трошки відволіктися від тої ситуації, від того напруження, в якому перебувають щохвилини люди в Херсоні. Саме це і було таким поштовхом, бажанням зробити комусь пару годин морального відпочинку", — каже Юлія.

херсон, театр, квиток
Херсонка Валентина разом з донькою прийшла до театру у рамках акції "Квиток херсонцю", 29 листопада 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

Звіт про кожну виставу можна побачити у соцмережах на сторінках театру, розповіла Альона Мовчан.

Раніше у Херсонському артхабі презентували виставку картин, яку зібрали під час акції "Непереможні – Одеса – Херсон, Арт – наступ" на території Одеського зоопарку. Ця експозиція – подарунки митців Херсонському обласному музично-драматичному театру ім. М. Куліша.

Також херсонські музиканти та письменники презентували творчу програму для жителів Чорнобаївки. Захід "Нездоланні" провели організатори Поетичної шафи за підтримки громадської організації "Десяте квітня" та Агентства ООН у справах біженців.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок