Важливо, щоб кількість "Пунктів незламності" була достатньою для будь-якої надзвичайної ситуації — Зеленський

Важливо, щоб кількість "Пунктів незламності" була достатньою для будь-якої надзвичайної ситуації — Зеленський

Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський під час звернення 29 листопада. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 29 листопада, відвідував південні області України. Зокрема під час візитів він провів наради з військовими та місцевими владами.

Про це Володимир Зеленський поінформував під час звернення.

"Сьогодні весь день – у наших південних областях. Спочатку – Одеса й область, потім – Миколаїв, потім – Херсон. Багато питань, майже всі – про безпеку, про захист нашої держави, про захист наших людей. Одеса – нарада з військовими. ППО для міста, для області, для українських чорноморських портів, нашого експортного коридору. Мав сьогодні нагоду передати державні нагороди для воїнів, які відзначилися найбільше", — сказав Зеленський.

Він додав, що також провів нараду з керівниками всіх тих регіонів, які найбільше постраждали від негоди.

"Це й Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська і Київська області. Доповідали урядовці – міністри внутрішніх справ, енергетики, інфраструктури. Я дякую кожному й кожній, хто цими днями працював, щоб відновити рух на дорогах, щоб відновити подачу електрики. Усі рятувальники ДСНС, Нацполіція, Нацгвардія, комунальні служби – дякую всім вам", — сказав президент.

За його словами, він доручив збільшити кількість ремонтних бригад і техніки, щоб якнайшвидше забезпечити людей електрикою.

"Якщо необхідно, будуть залучені сили ДСНС та енергетиків з інших регіонів, де не було таких проблем із негодою", — сказав Зеленський.

Глава держави наголосив на необхідності достатньої кількості "Пунктів незламності" в усіх областях України для "будь-якої надзвичайної ситуації – чи то погодної, чи то безпекової".

"Щодо постачання тепла в Одесі. Є готовність обласної влади допомогти місту з усім, що потрібно для відновлення котельні, яка була ушкоджена через негоду. Відвідав в Одесі і центр допомоги переселенцям. Зокрема, наших громадян, які були евакуйовані із Сектора Гази. Миколаїв. Зустріч із нашими данськими друзями, які працюють у місті над відновленням. Реально дієвий патронат, про який ми домовилися – Україна й Данія. Були й представники дипломатичного корпусу – тих країн, яких ми запросили приєднатися до програм відновлення, до програм патронату. Я дякую за таку увагу до України", — сказав Зеленський.

Президент додав, що зустрічався із зі студентами та студентками трьох Миколаївських вишів.

"Університети, які працюють, студенти, які навчаються — в Україні. Заради України. Дорослі питання. Чесні емоції. Чисті, світлі очі. Хлопці, дівчата, я дякую вам за цю сьогоднішню розмову. Ми робимо все, щоб уся наша держава, усі наші люди стали міцнішими й завжди були вільними", — сказав він.

Зеленський також розповів про зустріч із керівництвом Херсону та військовими.

"Місцеві керівники представили результати в будівництві укриттів. Відповідні плани, які ще будуть реалізовані. Я провів дуже змістовну, детальну нараду з військовими. Щодо роботи саме на півдні. Обговорили, що необхідно. Погодили цілі. Чітко бачимо й пріоритети в комунікації з партнерами щодо постачання", — сказав Зеленський.

В Україні станом на 20 листопада діють 10 945 "Пунктів незламності", ще 2 356 створені та готові до відкриття. Також у застосунку "Дія" тепер доступна мапа з розташуванням "Пунктів незламності". Її можна завантажити для перегляду офлайн.

На початок