Пес з Києва став рекордсменом України за кількістю завойованих нагород

Пес з Києва став рекордсменом України за кількістю завойованих нагород

Пес з Києва став рекордсменом за кількістю завойованих нагород
4-річний Карбон з Києва став рекордсменом за кількістю завойованих нагород. Фото: Лана Вєтрова/Facebook

30 листопада 2023 р. у Києві німецька вівчарка, 4-річний Карбон, до всіх своїх численних нагород отримає ще один титул — рекордсмен України. У списку його досягнень 35 найпрестижніших титулів, завойованих у 20 країнах світу.

Про це розповіла очільниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

"Перелік усіх його титулів займає більше піваркуша. Це — чемпіонства у найпрестижніших міжнародних екстер’єрних виставках, де Карбон підіймався на першу сходинку", — йдеться у дописі Лани Вєтрової.

Тренування у пса щодня. Карбон бере уроки із захисту, послуху, слідової роботи, рингової підготовки.

"В Україні Карбон не пропускав жодного конкурсу, потім був його перший виїзд за кордон, і перша перемога на виставках у Молдові та Румунії. Так розпочалась його виставкова кар’єра. Нині у списку його досягнень 35 найпрестижніших титулів, завойованих у 20 країнах світу", — розповіла очільниця Національного реєстру рекордів України.

Раніше повідомлялося, що столична поліцейська вівчарка Чейз отримала нагороду на церемонії чотирилапих захисників за знайдені наркотики. Собака допомогла виявити кілограмовий пакунок з кокаїном у сидінні авто і викрити наркоторговця.

Пес Патрон продовжує збирати донати: на Київщині допоміг відбудували притулок для тварин. Пес Патрон став відомим наприкінці березня 2022 року – його фото показали співробітники ДСНС у Чернігівській області. Завдання Патрона — знешкоджувати вибухонебезпечні предмети й з цим він чудово справляється від початку війни. На момент російського вторгнення в Україну Патрону було два роки, і він уже встиг знешкодити близько 100 вибухонебезпечних предметів.

На початок