На Київщині правоохоронці конфіскували фальсифіковані сигарети на 1,4 млн грн

На Київщині правоохоронці конфіскували фальсифіковані сигарети на 1,4 млн грн

На Київщині правоохоронці конфіскували фальсифіковані сигарети на 1,4 млн грн
На Київщині викрили торговців фальсифікованих сигарет. Фото: БЕБ

У Борисполі Київської області детективи Бюро економічної безпеки разом з прикордонниками провели обшуки у підозрюваних в організації схеми нелегального продажу сигарет. У автомобілі, яким перевозився фальсифікат, виявили 20 тис. пачок різних виробників без акцизних марок.

Про це повідомляють Держприкордонслужба України та Бюро економічної безпеки.

Слідство встановило, що підозрювані діяли на Київщині, а нелегальні цигарки збували по всій території України.

"Аби приховати свою незаконну діяльність, особи постійно змінювали пункти продажу сигарет та склади для їх зберігання", — йдеться у повідомленні БЕБ.

За результатами обшуків, правоохоронці вилучили 20 тис. пачок цигарок та автівку, якою перевозився контрафакт. Водій пояснити походження цього товару не зміг.

Орієнтовна вартість вилученого становить 1,4 млн грн, додали у Держприкордонслужбі.

Слідство триває. Відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів караються штрафом від п'яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів. КК України.

Що відомо про виявлення нелегальної підакцизної продукції на Київщині

У Василькові правоохоронці вилучили 12 тисяч літрів підробленого алкоголю та 6,4 тисячі цигарок без акцизу. Фальсифікат виготовляли в приватному будинку, розливали у пластмасову тару і продавали великими партіями перевіреним клієнтам.

Фальсифікований алкоголь на майже 9 млн грн: правоохоронці Київщини ліквідували схему незаконного виробництва і продажу. Склади зберігання знаходилися у Київській та Чернігівській областях.

На Київщині вилучили контрафактний тютюн та алкоголь на понад 12 млн грн. Продукцію чоловіки завозили з Чернівецької до Київської області, де продавали її через мережу магазинів.

На Київщині викрили чергову схему реалізації нелегальних електронних цигарок та рідин для їх заправки. Контрафакт зберігався у Фастові та Білій Церкві.

Жителі Обухівського району замовляли тютюнові вироби в інтернеті та збували їх через мережу пунктів роздрібної торгівлі.

Київські митники в очищувачі повітря виявили схованку з сигаретами, які українець намагався переслати у міжнародному експрес-відправленні.

На початок