Усі дороги Львівської області проїзні — керівник служби відновлення та розвитку інфраструктури

Усі дороги Львівської області проїзні — керівник служби відновлення та розвитку інфраструктури

Протягом доби, 29 листопада, на дороги Львівщини виїхала сотня одиниць снігоприбиральної техніки. Наразі всі дороги області проїзні. Також на Львівщині облаштували 56 місць для відстою вантажівок.

Про це Суспільному розповів керівник Львівської обласної служби відновлення та розвитку інфраструктури Олег Береза.

Водій-далекобійник Олександр Билиба їде з Дніпра до Польщі. Він виїхав вчора, проїхав усю Україну й зупинився на перепочинок біля Львова. Для відстою вантажних автомобілів в області облаштували 56 місць. Зокрема, біля заправок, готелів, пунктів пропуску. Там може розміститися до 1300 вантажівок.

"Дороги до Львова десь кілометрів за 40 посипано нормально, а до Бродів дороги немає. Вони стараються сипати, але воно зразу замітає. Вони сіллю посипали, сніг зверху — і кашу зробило та й все", — розповідає Олександр.

дорога, траса
Дороги Львівської області прибирало 100 одиниць техніки, 29 листопада 2023. Фото: Ольга Дейнека / Суспільне Львів

Для посипання доріг Львівщини використали 400 тонн піскосуміші. Зараз, за словами керівника служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Олега Берези, всі дороги області проїзні.

Олег Береза розповів, що найбільш складними для розчищення ділянками були підйоми в районі Малої Швейцарії й Суходолу біля Бродів, але це питання вже вирішили підрядники. Якщо погода погіршиться, до прибирання долучиться ще дві сотні снігоприбиральної техніки.

"Техніки є достатньо, більше того ми домовилися з надзвичайниками, з фермерськими господарствами у випадку чогось долучатись. І якщо буде дуже складна ситуація і будуть серйозні перемети, будемо залучати їх", — каже Олег Береза.

Також через сніг зросла кількість аварій. За словами заступника командира роти обласного управління патрульної поліції Тараса Горгута, учора, 28 листопада, відбулося близько 40 ДТП, хоча зазвичай стається до 20.

На початок