На Львівщині змінили номер гарячої лінії області

На Львівщині змінили номер гарячої лінії області

На Львівщині змінили номер гарячої лінії області
Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Рівне

Від сьогодні, 29 листопада, гаряча лінія Львівщини приймає звернення громадян за тимчасовим номером телефону – 032 259 6031. Старий номер — 112 належатиме Службі екстреної допомоги населенню, яку запускають у Львівській області.

Як повідомили у пресслужбі Львівської ОВА, гаряча лінія області як і раніше цілодобово прийматиме звернення мешканців. Зокрема, з питань внутрішньопереміщених осіб, житлово-комунального господарства, діяльності органів виконавчої влади. Там надаватимуть довідкову інформацію. Натомість за коротким номером 112 прийматимуть лише ті дзвінки, які стосуватимуться роботи екстрених служб.

"Для Гарячої лінії області зарезервували новий короткий номер телефону. Після погодження з усіма мобільними операторами, я його оприлюдню", – заявив очільник Львівщини Максим Козицький.

У час пікових навантажень, щоб не очікувати на лінії, коли звільниться оператор, можна звернутися на Гарячу лінію через чат-боти у Telegram і Viber. Там розширили функціонал: можна переглянути історію поданих звернень, а також додавати до них фотографії.

Раніше за номером 112 жителі області могли отримати допомогу усіх екстрених служб та звернутися до органів виконавчої влади.

На початок