Без батька залишились троє дітей. На фронті загинув військовий зі Слов'янської громади

Без батька залишились троє дітей. На фронті загинув військовий зі Слов'янської громади

Олександр Пяст
Фото: Вадим Лях/ Facebook

36-річний заступник командира розвідувальної групи роти спецпризначення, молодший сержант Олександр Пяст зі Слов'янської громади Донецької області загинув у бою біля села Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області 18 листопада.

Про це повідомив начальник Слов'янської МВА Вадим Лях.

За його словами, Олександр народився у селищі Билбасівка, де закінчив школу, а після — ПТУ № 15 і 56. У 2015 році чоловіка мобілізували й півтора року він брав участь в АТО.

Після демобілізації житель Слов'янської громади працював на краматорському заводі "Енергомашспецсталь", а у 2018 році пішов служити за контрактом, через три роки знову повернувся на завод.

"У перші дні повномасштабного вторгнення добровільно, за покликом серця, прийшов до військкомату і вже на початку березня 2022 року був призваний на службу. Молодший сержант Олександр Пяст нагороджений відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції", відзнакою Командувача об’єднаних сил "За звитягу та вірність, відзнакою Президента України "За оборону України", — йдеться у повідомленні.

Олександра поховали на центральному кладовищі Билбасівки.

В нього залишилися мама, брат, бабуся та троє дітей — 16, 13 та 5 років.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок