Більше 40 тисяч кримчан залишаються без світла

Більше 40 тисяч кримчан залишаються без світла

світло, шторм в Криму, електроенергія
Більше 40 тисяч кримчан залишаються без світла внаслідок непогоди. Фото: РІА "Новости"

Через повторну негоду в Криму кількість людей, які залишаються без світла, збільшилася до 43 тисяч.

Про це повідомив окупаційний голова Криму Сергій Аксьонов.

"На жаль, у зв'язку з повторним погіршенням погоди кількість осіб, які залишаються без електропостачання, збільшилась і на даний момент становить понад 43 тисячі осіб. Ремонтні роботи ведуться, проте доручив у найкоротший термін знайти додаткові сили, задіяти всі підрядні та муніципальні організації", — зазначив він.

Найгірша ситуація – у Євпаторії, Сакському та Чорноморському районах, повідомив РІА "Новости Крым" окупаційний міністр надзвичайних ситуацій Криму Сергій Садаклієв.

За його словами, води немає у 116 містах та селах. Також він наголосив, що сім шкіл у Криму залишаються без світла.

"Зараз вживаються всі заходи, щоб на обід їх запустити", – сказав міністр.

Нагадаємо, у Криму внаслідок сильного шторму без світла залишилося майже пів мільйона людей. На півострові перекривали половину автомобільних доріг. Затопило набережні, повалило сотні дерев, зривало дахи із будівель, була зафіксовано десятки аварій на електромережах та газопроводах. Також відомо, що є один загиблий та 4 постраждалих. У Криму в ніч на 27 листопада ураганний вітер сягав 144 км/год.

Еколог Євген Хлобистов заявив, що те, що сталося в Криму, — унікальна екологічна ситуація. Нинішній шторм в окупованому Криму найсильніший за всю історію спостережень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок