Після операції на серці трирічну херсонку Мію, яка була поранена внаслідок обстрілу РФ, виписують з лікарні

Після операції на серці трирічну херсонку Мію, яка була поранена внаслідок обстрілу РФ, виписують з лікарні

Трирічну Мію Трішкіну, яка була поранена внаслідок російського обстрілу Херсона 19 листопада 2023 року, після операції на серці готують до виписки з лікарні.

Про це йдеться на сторінці у Facebook Інституту серця МОЗ України.

"Мія мала поранення серця та шиї, рвану рану на нозі, мінно-вибухову травму. Сьогодні вона вже посміхається. І ми теж радіємо, що врятували їй життя, хоча уламок був в серці і був дуже небезпечний, декілька міліметрів не вистачило до великих судин після яких була б раптова смерть", — повідомив директор Інституту серця, кардіохірург Борис Тодуров.

За словами кардіохірурга, дівчинку прикрила своїм тілом її бабуся, отримавши при цьому тяжкі поранення.

"Бабуся Мії зараз в лікарні, в Херсоні, в реанімації, після операції вона в тяжкому стані", — сказав Тодуров.

Зранку 19 листопада 2023 року російські військові завдали чергових ударів Херсону Внаслідок атак поранення отримали п'ятеро людей, серед них — дитина.

У неї діагностували мінно-вибухову і закриту черепно-мозкову травму, множинні осколкові поранення, проникаюче поранення грудної порожнини, загальну контузію та контузію легень. Згодом дитину транспортували до столиці.

23 листопада у Києві в Інституті серця прооперували дівчинку, яка отримала поранення 19 листопада під час масованого обстрілу Херсона. З її серця дістали уламок російської міни.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок