На Закарпатті шукали зниклих біля кордону з Румунією чоловіків

На Закарпатті шукали зниклих біля кордону з Румунією чоловіків

На Закарпатті шукали зниклих біля кордону з Румунією чоловіків
Держприкордонслужба України — Західний кордон/Facebook

На Закарпатті 27 листопада прикордонники разом з рятувальниками шукали зниклих біля кордону з Румунією чоловіків. Одного з них вдалося знайти за 2,5 км від кордону, іншого — шукають досі.

Про це повідомили на сторінці Держприкордонслужби України — Західний кордон у Facebook.

За інформацією ДПСУ, одного з чоловіків шукали на березі річки Тиса неподалік від села Великий Бичків Рахівського району, іншого — у високогір’ї Карпат.

"27 листопада о 21.45 прикордонники під час патрулювання річкової ділянки українсько-румунського кордону побачили на береговій відмілині доріжку слідів однієї людини. У результаті пошуків виявили пролаз у загороджувальному паркані та залишену чоловічу куртку. Далі наряд виявив пошкоджений рятувальний жилет та сліди заходу у річку. Про ймовірне порушення кордону повідомили румунських колег, які не виявили зі свого боку жодних ознак незаконного потрапляння людей на територію їх країни", — йдеться у повідомленні.

Станом на 01:00 28 листопада пошукові заходи результатів не принесли та були завершені. Додаткової інформації від румунських прикордонників щодо виявлення людей, які незаконно перетнули кордон, не надходило.

Ще одного чоловіка знайшли за 2,5 км від кордону з можливим обмороженням ніг. Врятований чоловік виявився 35-річним жителем міста Макіївка Донецької області. Прикордонники доставили його у підрозділ та викликали йому карету швидкої допомоги.

Державна прикордонна служба закликає утримуватися від перепливання взимку гірських річок та подолання засніжених вершин Карпат.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок