Написала листа в ООН, щоб відпустили коханого: тернополянка віддала шахраю пів мільйона гривень

Написала листа в ООН, щоб відпустили коханого: тернополянка віддала шахраю пів мільйона гривень

Світлина ілюстративна
Фото ілюстративне. Нацполіція області

У Тернополі 59-річна жінка через шахрайську схему втратила 550 тисяч гривень.

Про це повідомляють на сторінці Нацполіції області в соцмережі.

У вересні до неї в друзі на Facebook додався чоловік. Він представився військовим медиком з Великої Британії та сказав, що проходить зараз службу в Сирії. Вони почали спілкуватися, йдеться у повідомленні.

"Медик" виявився чуйним та уважним співрозмовником. За два місяці спілкувань він зізнався тернополянці в коханні й після цього сказав, що хоче до неї приїхати, проте не може, поки не розірве контракт. Він попросив її написати лист в Організацію Об’єднаних Націй, бо саме з ними у нього підписаний контракт, розказати про їхні стосунки та серйозні наміри, а також про те, що вона хворіє і потребує допомоги під його наглядом".

Тернополянка так і зробила. Вже за чотири дні вона отримала ствердну відповідь. Але для того, щоб чоловіка відпустили, начебто потрібно оплатити кілька рахунків. Ціна питання становила 550 тисяч гривень. Військовий медик запропонував взяти кредит, але жінка запевнила, що має сімейні заощадження.

"Жінка, уявляючи майбутню зустріч, перекинула чотирма транзакціями гроші на вказані рахунки. Про романтичні стосунки дізнався її син і змусив маму прийти до поліції та написати заяву".

Перевіряючи сторінку військового медика, правоохоронці встановили, що особа вигадана, жінка стала жертвою шахрая і віддала йому всі свої заощадження.

На початок