На фронті загинули семеро захисників з Кіровоградщини, один з них вважався зниклим безвісти з минулого року

На фронті загинули семеро захисників з Кіровоградщини, один з них вважався зниклим безвісти з минулого року

На фронті загинули семеро захисників з Кіровоградщини, один з них вважався зниклим безвісти з минулого року
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули семеро захисників з Кіровоградської області. Це – Євгеній Мороз, Анатолій Конопатенко з Петрівської громади, Андрій Казанцев з Приютівки, Петро Ткаченко з Благовіщенського, Олександр Сухушин та Віталій Пустільнік з Надлацької громади, Олег Рябикин з Онуфріївської громади.

Молодший сержант Євгеній Мороз загинув 17 листопада внаслідок російського артобстрілу біля міста Мар'їнка на Донеччині. Йому було 37 років. Чоловік народився 11 квітня 1986 року у селі Петрівське колишнього Петрівського району. На захист України став 16 травня цього року. У військового залишились дружина та донька.

Євгеній Мороз.
Євгеній Мороз з Петрівської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Анатолій Конопатенко з селі Іскрівка Петрівської громади вважався зниклим безвісти з 29 березня 2022 року поблизу села Олександрівка Херсонської області. 28 листопада громада отримала підтвердження про загибель бійця. Чоловік народився 30 квітня 1963 року. Пішов боронити Україну 1 березня 2022 року. Служив бойовим медиком механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону. Це інформація від голови Петрівської громади Світлани Тилик.

Андрій Конопатенко.
Андрій Конопатенко з Петрівської громади. Фото: Суспільне Кропивницький

Андрій Казанцев загинув 24 листопада під час мінометного обстрілу на Донеччині. Чоловікові був 31 рік. Про дату прощання з захисником повідомлять додатково, написав голова Приютівської громади Андрій Коломійцев.

Андрій Казанцев.
Андрій Казанцев з Приютівської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

27 листопада після важкої хвороби помер Петро Ткаченко. З 2014 року він брав участь в Антитерористичній операції. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну пішов воювати у березні 2022 року. У чоловіка залишились мама, дружина та донька. Поховали Петра Ткаченка 28 листопада у Благовіщенському.

Петро Ткаченко.
Петро Ткаченко з Благовіщенського. Фото: Суспільне Кропивницький

Олександр Сухушин з села Покровка Надлацької громади загинув 19 липня цього року біля села Первомайське Донецької області. Служив стрільцем стрілецького батальйону військової частини А1619. Про дату поховання бійця повідомлять згодом.

Олександр Сухушин.
Олександр Сухушин з Надлацької гргомади. Колаж: Суспільне Кропивницький

Віталій Пустільнік з села Надлак отримав смертельне поранення під час виконання бойового завдання. Про час і місце прощання з бійцем повідомлять додатково.

Віталій Пустільнік з села Надлак.
Віталій Пустільнік з села Надлак. Колаж: Суспільне Кропивницький

Солдат військової частини А 7360 Олег Рябикин загинув 24 листопада у результаті мінометного обстрілу на лівому березі річки Дніпро поблизу міста Херсон. Чоловік народився 8 березня 1975 року. Був жителем села Деріївка Онуфріївської громади. Про це написав селищний голова Віталій Береза.

На фронті загинули семеро захисників з Кіровоградщини, один з них вважався зниклим безвісти
Олег Рябикин з Онуфріївської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок