В Іспанії для туристів розфарбували 90-річний маяк. Це обурило місцевих жителів

В Іспанії для туристів розфарбували 90-річний маяк. Це обурило місцевих жителів

В Іспанії для туристів розфарбували 90-річний маяк. Це обурило місцевих жителів https://www.reddit.com/

На півночі Іспанії біля міста Ахо для приваблення туристів розфарбували 90-річний маяк. Це обурило місцевих жителів та ліво-зелену коаліцію іспанських політичних партій. Про це повідомляє The Guardian.

Маяк розфарбував іспанський художник Окуда Сан Мігель. Тепер споруда, яка раніше була монохромно білою, стала різнокольоровою. На маяку зображені різноманітні геометричні фігури, намальовані тварини.

В Іспанії для туристів розфарбували 90-річний маяк. Це обурило місцевих жителівFacebook

Так маяк виглядає зараз

Рішення про розфарбування 16-метрової вежі прийняла місцева влада та адміністрація порту. Влада вважає, що розфарбування маяка привабить до нього туристів.

Автор розпису маяка Окуда Сан Мігель пояснює, що кольори і геометричні фігури представляють культуру корінних народів, мультикультуралізм та свободу.

Раніше в цьому році майже 4 тисячі людей підписали петицію, що закликає залишити будівлю білою. Автори петиції вважають, що розфарбовування вежі “повністю змінює стиль маяка на мисі Ахо і не враховує архітектурну спадщину Кантабрії”.

В Іспанії для туристів розфарбували 90-річний маяк. Це обурило місцевих жителівFacebook

На цьому тижні члени регіонального відділення партії Izquierda Unida (Об'єднані ліві) поскаржились на розфарбування маяка в прокуратуру і попросили з'ясувати, чи порушили влада та адміністрація порту будь-які закони про спадщину чи, можливо, зловживали своїми повноваженнями. Розпочато розслідування.

В Іспанії для туристів розфарбували 90-річний маяк. Це обурило місцевих жителівFacebook

Автор розпису маяка здивований реакцією жителів його рідного регіону. Каже, що його робота полягає в тому, щоб “дати нове життя” маяку. Художник відзначає, що розпис маяка “нікого не залишив байдужим”.

Повідомляється, що тисячі людей відвідали маяк з тих пір, як 28 серпня була представлена ​​його нова колірна гамма.

Що відомо

  • В Іспанії діяв жорсткий карантин з березня по червень. 14 березня там було введено надзвичайний стан, який передбачав сувору заборону на вихід з дому. За цей період на COVID-19 захворіло понад 210 тисяч іспанців, померло — понад 28 тисяч.
  • 23 травня голова уряду Іспанії Педро Санчес оголосив, що країна відкриється для іноземних туристів у липні. У країні був запроваджений багаторівневий план повернення до нормального життя, що передбачає поступове зняття карантинних обмежень.
  • Іспанія відкрила кордони з країнами-членами Європейського Союзу, Шенгенської зони та Великої Британії 21 червня.
  • Наприкінці липня у Каталонії влада вирішила закрити нічні клуби через сплеск коронавірусної інфекції серед молоді і загрозу другої хвилі COVID-19. У країні за два тижні втричі збільшилась кількість випадків COVID-19.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше